,

Kino klubs Kokons / Īsfilmu seanss #2

11.10.17 @ 18.00

Trešdien, 11. oktobrī, plkst.18:00 Kaņepes Kultūras centrā, Skolas ielā 15, kino kluba KOKONS ietvaros aicinām visus interesentus uz filmu TANGO īsfilma, “Konvertīti” un “Ludis” seansu un diskusiju ar režisoriem – Daci Pūci, Kārli Lesiņu un Gati Unguru.

TANGO (2016, 24 min, LKA)
Daces Pūces filma stāsta par māte un dēla sarežģītajām attiecībām.Helēnai ir skaists dzīvoklis, bizness un dēls Dainis. Viņa mācās dejot tango un sapņo doties ceļojumā uz Argentīnu – kopā ar dēlu. Taču tad Helēna uzzina, ka Dainim ir draudzene Anna, ko viņš slēpj. Mātes greizsirdībai ir traģiskas sekas.

KONVERTĪTI (2016, 35min, LKA)
Jaunā un ambiciozā žurnāliste Maija nolemj paveikt kaut ko tādu, kas nav bijis pa spēkam nevienam citam žurnālistam: viņa sāk pētīt, kā Eiropas jaunie islāmisti nokļūst Sīrijā un pievienojas “DAESH”. Lai to īstenotu, Maijai jāizliekas par islāma konvertītu.
Režisora Kārļa Lesiņa filma “Konvertīti” 2016. gada festivālā Lielais Kristaps ieguva Labākās studentu filmas balvu.

LUDIS (2016, 20min, LKA)
Ludis ar savu meitu dzīvo alkatīgā, mantkārīgā un ar egrocentrismu pilnā ciemā. Kādu dienu Luda traktors mistiskā kārtā ir iedzīts ciema galvenajā elektrības stabā un visam ciemam ir pazudusi elektrība. Negadījumā tiek vainots Ludis. Ludis, attaisnojoties, netīšām pieduras vadiem un krampjos saraujoties nokrīt zemē. Sievai protestējot, ka mājas mironi neliks viņu ieliek garažā. Naktī Ludim sasveroties un uzkrītot uz pagraba vadiem rodas gaisma, kas ir pamats kādam raust lielo naudu vai arī sākt ticēt, ka Ludis ir dieva brīnums.
Režisors: Gatis Ungurs

Kino kluba KOKONS pasākums ir bez maksas un atvērts visiem kino interesentiem.

Paldies par atbalstu Kultūrkapitāla fondam, LKA studentu filmas!

Informācijai: info@kinosavieniba.lvEvent Details