,

Kino klubs Kokons / Grima mākslinieks kino filmā

06.03.17 @ 18.00

Pirmdien, 6. martā, plkst.18:00 Kaņepes Kultūras centrā, Skolas ielā 15, kino kluba KOKONS ietvaros aicinām visus interesentus uz diskusiju GRIMA MĀKSLINIEKS KINO FILMĀ / PRAKSE, UZDEVUMI, PRIEKŠSTATI PAR PROFESIJU.

KOKONA diskusijas vadītāja būs grima māksliniece Dzitra Bijubena (Kriksis).
Diskusijā piedalīsies šobrīd kino industrijā aktīvi strādājošās grima mākslinieces, kas dalīsies savā pieredzē par grima mākslinieka darbu, atklājot savas profesijas nozīmīgumu, iespējas un uzdevumus filmas tapšanas procesā.

Kino klubs KOKONS ar diskusiju KOSTĪMU MĀKLINIEKS KINO FILMĀ vēlas pievērst uzmanību kino filmas grima mākslinieka profesijas komplicētajai dabai, ļaujot diskusijas apmeklētājiem tuvāk iepazīt grima mākslinieka profesiju kinomākslā. Latvijas Kinematogrāfistu savienība īpaši aicina diskusijā piedalīties kino nozares studentus un jaunos profesionāļus!

Par KOKONU — >
Latvijas Kinematogrāfistu savienība šā gada pavasarī ar lielu kino profesionāļu atsaucību aizsāka jaunu projektu – KOKONS. Kino klubs KOKONS ir veidots kā vieta, kur filmu veidotājiem brīvā atmosfērā ir iespēja regulāri satikties, diskutēt un apmainīties viedokļiem par kino procesu Latvijā, tā veidošanos un rezultātiem. Arī jaunajiem kino studentiem šī ir vieta iepazīt profesionālo vidi, mācīties no pieredzējušākajiem kolēģiem un veidot jaunus kopīgus projektus.

Kino kluba KOKONS pasākums ir bez maksas un atvērts visiem kino interesentiem.
Paldies par atbalstu Kultūrkapitāla fondam!Event Details