,

KINO // AZOV + discussion

21.11.16 @ 19.00

Maidana: atskaņas. Filma & debate

AZOV (Beļģija, 2016)
Dokumentālā filma, 1st13min

PIEMINĒSIM KOPĀ!

Maidanas protestu gadadienā, 21.novembrī, Kino @ KKc, vienlaicīgi ar citām 11 Eiropas pilsētām, demonstrēs filmu un vadīs diskusiju, lai veicinātu izpratni par Ukrainā esošo tagadējo situāciju.

Pēc filmas, tu esi aicināts pievienoties debatē, un izpaust savas sajūtas, reakcijas un idejas. Debatei pievienosies arī kuratoru uzaicināti viesi, kuri ir bijuši tiešākā saskarsmē ar notikumiem Ukrainā.
Moderators: Alberto di Gennaro
Viesi: Yuliya Zakolyabina (Ukraina) un Jānis Vingris (filmas “Volontieri” režisors)

“Azov” ir dokumentālā filma, kas tika uzņemta 2015.gadā Maidanas un Donbass reģionā. Tā seko Antona ceļam – 22 gadīgam puisim no Irpīnas, Ukrainas. Kad viņa valstij draud karš Donbasas reģionā, viņš piesakās par brīvprātīgo Azovas Bataljonam un dodas karā. Filma seko līdzi brīvprātīgajiem jauniešiem un kā viņi piedzīvo iesaukšanu, treniņus un cīņas. Pēc smaga ievanojuma frontes līnijā, Antons atgriežas mājās, cenšoties pielāgotes ikdienas dzīvei.
Pretrunīgais Azovas bataljons ir atpazīstams ar savu spēcīgo nacionālismu, un it īpaši ar savu negatīvo viedokli par migrāciju. Neskatoties uz savu ietekmīgo lomu sacelšanās laikā, viņu pozīcija neatspoguļo visu konfliktu.

TREILERIS
goo.gl/QY6Ucc

Vairāk informācijas projekta autoru ThinkYoung mājas lapā:
http://www.thinkyoung.eu/maidan

– – –

Maidan the Aftermath – Projection & debate

AZOV (Blegium, 2016)
Documentary, 1h13min

LET’S REMEMBER TOGETHER !

On the anniversary of Maidan protests on 21st of November, KINO @ KKC will host screening and debate at the same time as in other 11 european countries, to raise awareness on the current difficult situation in Ukraine.

After the projection, you are invited to stay with us and discuss your reactions, feelings, ideas, with guests, that have or had first hand aknowledge of the situation in the area.

Moderator: Alberto di Gennaro
Guests: Yuliya Zakolyabina (Ukraina) un Jānis Vingris (filmas “Volontieri” režisors)

“Azov” documentary was shot in 2015 in Maidan and the Donbas region. It follows the path of Anton: a 22 year-old from Irpin, Ukraine. When his country faces war in the Donbass region, he enlists as a volunteer in the AZOV Battalion and goes to war. The film follows young volunteers as they go through enlistment, training, and combat. After being seriously wounded in the front line, Anton returns home, trying to adjust to civilian life again.
The controversial Azov battalion is known for its strong nationalism, and particularly negative views on migration. Despite playing an influential role in the revolts, their position does not encompass the entire conflict.

TRAILER
goo.gl/QY6Ucc

More info about the authors of the project ThinkYoung here:
http://www.thinkyoung.eu/maidanEvent Details