,

Kino Augusts // Latvian shortfilms

29.05.19 @ 18.30

Turpinām ar Latvijas īsfilmu maratonu!

SILTS KLUSUMS
Drāma, mistērija, 2016, 33’
Rūdolfs kopā ar savu suni vārdā Tumsa apmetas drauga lauku mājā. Kādu nakti Tumsa aizskrien no mājas. Rūdolfs paliek viens pats un ierauga kādu svešinieku. Drīz svešinieka tēls sāk Rūdolfu vajāt.
Režisors Rinalds Zelts
Lomās Rinalds Zelts, Armands Berģis

AUGSTĀK, TĀLĀK, STIPRĀK
Komēdija, 2017, 17’
Sakari, vielas, izklaides un sabiedrība. Jauneklis izdzīvo savu dienu – turklāt ne vienreiz vien. Ar viņu noteikti kaut kas nav kārtībā. Bet kas? Un vai nākamreiz sanāks labāk, tālāk, stiprāk?
Režisore Tīna Zariņa
Lomās Gatis Vanags, Elvita Rakštīte u.c.

VOVAS
Dokumentāla filma, 2017, 20’
Ekscentriskais Pēteris ir plastilīna animācijas seriāla SIA VOVAS veidotājs, kura dzīve ir lietu, vietu un pienākumu jūklis. Animāciju viņš līdz šim veidojis kopā ar saviem draugiem Rūdolfu un Emīlu. Pēdējo trīs gadu laikā puiši izauguši un aizgājuši katrs savās dzīves gaitās, bet nu Pēterim vajadzīga viņu palīdzība, lai izveidotu nākamo animācijas sēriju. Paralēli haosam Pētera dzīvē, visu trīs krasi atšķirīgajām personībām, savstarpējām nesaskaņām un savdabīgajai draudzībai top animācija.
Režisore Diāna Daukste

VĒJŠ PELĒKĀS PRIEDES NOLAUZA
Komēdija, 2013, 29’
Latvijas mazpilsēta. Pavasaris. Mūsdienas. Sieviete. Divi vīrieši. Varbūt tomēr trīs. Cerības un slēptas ilgas. Negaidītas un ļoti rūpīgi izlolotas tikšanās. Mirklis, kurā nākas izdarīt izvēli. Fotogrāfija. Rainis. Ezers. Priedes. Bet cik pelēkas?
Režisore Madara Dišlere
Lomās Guna Zariņa, Ģirts Lukevics, Gedimins Gutausks, Evita Zālīte, Elviss Grinbergs u.c.

Biļetes: BezRindas.lv vai pie durvīm 4 EUR. Filmas tiks izrādītas oriģinālvalodā ar subtitriem angļu valodā.Event Details