,

KIIND Sustain the Beauty / Atklāšanas pasākums

28.03.17 @ 18.00

Gaidīsim Jūs KIIND: SUSTAIN THE BEAUTY atklāšanas pasākumu 28.martā plkst. 18.00 Kaņepes Kultūras centrā.

KIIND ir virtuāla modes platforma, kas tiecas iedvesmot un informēt par Latvijas un pasaules sabiedrību uz ilgtspējīgu dzīves un domāšanas veidu.

KIIND pārstāv modes dizainerus un zīmolus, kuri darbojas saskaņā ar igtspējības principiem. Lai veicinātu diskusiju par ilgtspējīgu dzīvesveidu, KIIND platformas bloga sadaļā tiks publicēti dažādi raksti, kas iepazīstinās lasītājus ar šo tēmu un sniegs ar to saistītus ieteikumus.

Pasākumā gaidāma interaktīva 2017. gada pavasara/vasaras kolekcijas “Viscosity” prezentācija. Apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt vitālu, radošu un atraktīvu modes šovu. Kolekcijas pamatā ir pārstrādes un paliekošas modes ideja. Kolekcijas kuratore – Silvija Rudzika.

Par muzikālo atmosfēru rūpēsies mākslinieks Nieris. Viņa ēteriskie skaņdarbi pildīs telpu ar dabas un kosmosa sajūtām.

Pasākumā izstādīto darbu un vizuālā noformējuma autors – Rūdolfs Štamers. Mākslinieks savos darbos apspēlē piesārņojuma un otrreizējās pārstrādes tēmas. Tie iemieso industriālās dzīves tumšo pusi, liekot aizdomāties cilvēku radīto postu.

Aicinām sekot līdzi KIIND: SUSTAIN THE BEAUTY platformas aktivitātēm interneta vietnē http://www.kiind.online, kā arī sociālajos tīklos facebook @KIIND un instagram @kiind_online.

Uz tikšanos,
KIIND!

#sustainthebeauty

Grafiskais dizains – Agate Lielpētere
___
We kindly invite you to the launching of the online fashion platform KIIND: SUSTAIN THE BEAUTY on March 28th, 18:00 at Kaņepes Kutūras Centrs.

KIIND aims to inspire sustainable ways of life and thought in people of Latvia and the world.
KIIND collaborates with fashion designers who utilize the principles of sustainability in designing, creating and manufacturing their garments. A wide variety of related themes are explored in the blog section of the KIIND platform.

This event shall feature an interactive presentation of the SS17 vintage collection ‘Viscosity’. The collection explores the themes of ‘reusing, reducing and recycling’. Curator – Silvija Rudzika.

Music by Nieris.

This event will present a collection of installations by Rūdolfs Štamers. The artist integrates the principles of recycling in his reflections on the degradation and suffering created by human actions.

In the meantime don’t forget to follow KIIND on social media, facebook @KIIND and instagram @kiind_online, and to have a look at their website http://www.kiind.online.

See you there,
KIIND!

#sustainthebeauty

Graphic Design – Agate LielpētereEvent Details