,

Karjera bez skapja

10.03.19 @ 15.00

Svētdienas pēcpusdienā Ladyfest Riga ietvaros tiksimies ar piecām veiksmīgām sievietēm. Sievietēm, kuras „nesēž skapī”. Kuras lauž stereotipu, ka „iziešana no skapja” sabojās karjeru. Četras sievietes, kuras ir gatavas pastāstīt, kādēļ ir tik ļoti svarīgi „nesēdēt skapī” un ka karjera tikai iegūst, dzīvojot atklātu dzīvi.

Jau laikus aicinām iepazīties ar visām dāmām:

Evita Gosa ir SIA „CEMEX” (Latvija) juridiskā direktore un valdes locekle, „Embra Oy” („CEMEX” grupas sabiedrība Somijā) valdes priekšsēdētāja un AB „Akmenes cementas” (Lietuva) valdes locekle. Pirms pievienošanās „CEMEX” 2008. gadā Evita praktizēja biznesa tiesības vairākos Latvijas vadošajos advokātu birojos.
Evita ir dažādības vadības eksperte un nodarbojas ar stratēģisko tiesvedību LGBT tiesību jomā.
Viņa ir biedrības „Lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienības „Mozaīka”” līdzdibinātāja un bijusi ilggadēja tās valdes locekle.
Evita ir politiskās partijas „Kustība Par!” un politisko partiju apvienības „Attīstībai/Par!” valdes locekle.

Emīlija ir cilvēktiesību eksperte ar vairāk nekā 15 gadu darba pieredzi valsts pārvaldē. Regulāri piedalās vairākās darba grupās Eiropas Padomes institūcijās, kas ir saistītas ar Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas sistēmas darbību un reformu. Aktīvi sadarbojas ar Eiropas Padomes SOGI (sexual orientation and gender identity) nodaļu, kā arī piedalās TGEU (Transgender Europe) uzturētajā juristu Informācijas apmaiņas kontakttīklā. Ir vadījusi un piedalījusies diskusijās un semināros par transpersonu tiesību jautājumiem „Mozaīkas” rīkotajos pasākumos, „Baltic Pride”, kā arī Lietuvas NVO un parlamenta rīkotajās konferencēs. Emīlija ir arī viena no Latvijas pārstāvēm Eiropas starpvaldību LGBTI kontaktpunktu tīklā.

Zane Feifa ir komunikācijas stratēģe un viena no reklāmas aģentūras „VUCA” dibinātājām. „VUCA” ir vienīgā reklāmas aģentūra tirgū, kuru ir dibinājušas un vada sievietes. Zanei ir svarīgs līdztiesības jautājums. Viņa pārstāv LGBT kopienu, nu jau desmit gadus ir atklātās privātās un biznesa attiecībās ar savu partneri.

Linda Freimane piedzima Stokholmā, Zviedrijā, latviešu ģimenē.
No 1998. gada Linda piedalījās Rīgas Juridiskās augstskolas izveidošanā un kļuva par tās pirmo prorektori. Pēc septiņiem nostrādātiem gadiem akadēmiskajā vidē Linda sāka strādāt stratēģiskās komunikācijas firmā „The PBN Company”, kur viņa sniedza atbalstu latviešu un ārvalstu uzņēmumiem, kas vēlējās piedalīties tiesiskās vides sakārtošanā Latvijā.
Pirms desmit gadiem Linda pārgāja uz citu darbības jomu – ienākošais tūrisms. Sākumā kā firmas „The Mice Cream” darbiniece un ar laiku arī līdzīpašniece, bet kopš pagājušā gada vasaras kā savas firmas „Bubbles & More” dibinātāja un īpašniece. Linda ir arī Zviedrijas Tirdzniecības kameras Latvijā valdes locekle.
Linda piedalījas LGBT un viņu draugu apvienības „Mozaīka” dibināšanā un darbojās tās valdē līdz 2012. gadam. Šie bija intensīvi gadi ar pirmo Latvijas praidu (draudzības dienu) organizēšanu, LGBT kopienas stiprināšanu un arī darbošanos starptautiskās LGBT organizācijas „ILGA Europe” valdē.

Diskusiju moderēs Jana Jarinovska – feministe, LGBT tiesību aktīviste.Event Details