,

Kaņepes Kultūras centram 5 // Uldis Rudaks & Mixmaster AG

19.04.17 @ 21.00

Kā būsiet jau pamanījuši, Kaņepes Kultūras centram tuvojas 5 gadu jubileja.
5 gadi — tas ir daudz. Ilgi domājām, kā lai šo notikumu atzīmē. Sapratām, ka vēlamies to darīt tikai un vienīgi kopā ar jums – tiem, kas šos piecus gadus ir bijuši mums līdzās, atbalstījuši, kuriem savukārt mēs esam devuši pozitīvas emocijas un platformu, no kuras tapt sadzirdētiem.
Domājot, kā vēlamies šo piecgadi atzīmēt, uzrunājām mūsu draugus un aicinājām viņus dāvināt mums kvalitatīvu saturu, kas reflektētu par šo laiku, ko esam pavadījuši kopā.

Paldies tiem, kas atsaucās, esam ārkārtīgi priecīgi, ka ar jūsu palīdzību mēs varam izveidot kaut ko tik lielisku kā Kaņepes Kultūras centra piecgades nedēļu!
Draugu dāvanas ir dāvanas ne tikai Kaņepes Kultūras centram, tās ir dāvanas mums visiem. Baudīsim kopā un kopīgi arī palīdzēsim mūsu ēkai tapt tādai, kurā prieks atgriezties!

21:00-00:00 – Uldis Rudaks
Uldis Rudaks un viņa plates. Visiem zināms, ka Uldis nepieturēsies visu vakaru pie viena mūzikas žanra un spēlēs mūziku gan dejošanai, gan vienkārši baudīšanai.

00:00-03:00 – Mixmaster AG
Burvju Disko / soopafonkee groove (+100% vinils)
Viņš pie mums ir bieži. Viņš pie mums dzied bieži. Viņš pie mums bieži visiem liek ierotēt dejā.

Ieeja 1 EUR, ziedojums Kaņepes Kultūras centra dārzam.
____

As you may have already noticed, Kanepes Culture center is celebrating 5-year anniversary.

5 years – it’s a lot. We were thinking a lot about what we want to do during this week. And we understood that we want to do it only together with you – with those with whom we have been together all these years.
So we reached out to our friends and asked them for support in creating a wonderful week, that would reflect on the time that we have spent together.

Thank you to those who responded, we are extremely happy that with your help we can create something as great as this celebration.

Evening with Uldis Rudaks and his vinyl plates is a promise in itself to be an evening full off dancing and enjoyment of music!
and
Magic DISCO from Mixmaster AG – strictly vinilistic natural mystic – rock&roll to the beat of the FunkForce!

Entrance 1 EUR, donation to KKC garden.Event Details