,

Kaņepes Kultūras centram 5 // TALKA

17.04.17 @ 11.00

Kā būsiet jau pamanījuši, Kaņepes Kultūras centram tuvojas 5 gadu jubileja.
5 gadi — tas ir daudz. Ilgi domājām, kā lai šo notikumu atzīmē. Sapratām, ka vēlamies to darīt tikai un vienīgi kopā ar jums – tiem, kas šos piecus gadus ir bijuši mums līdzās, atbalstījuši, kuriem savukārt mēs esam devuši pozitīvas emocijas un platformu, no kuras tapt sadzirdētiem.
Domājot, kā vēlamies šo piecgadi atzīmēt, uzrunājām mūsu draugus un aicinājām viņus dāvināt mums kvalitatīvu saturu, kas reflektētu par šo laiku, ko esam pavadījuši kopā.

Paldies tiem, kas atsaucās, esam ārkārtīgi priecīgi, ka ar jūsu palīdzību mēs varam izveidot kaut ko tik lielisku kā Kaņepes Kultūras centra piecgades nedēļu!
Draugu dāvanas ir dāvanas ne tikai Kaņepes Kultūras centram, tās ir dāvanas mums visiem. Baudīsim kopā un kopīgi arī palīdzēsim mūsu ēkai tapt tādai, kurā prieks atgriezties!

Piecgades nedēļu iesākam ar Talku.

Pavasaris ir klāt un mūsu dzimšanas dienas nedēļa tāpat!

Pievienojies mums talkā. Iespēja dzirdēt stāstus, iepazīties ar jauniem cilvēkiem kā arī pavadīt laiku interesanti un lietderīgi. Mēs vienmēr esam bijuši par kopādarīšanu un kopābūšanu, tāpēc arī tagad – aicinām jūs pabūt kopā un radīt mūsu kopējo telpu patīkamāku.
Būs saule, būs darba rīki un zupa, kā jau talkā pienākas.

As you may have already noticed, Kanepes Culture center is celebrating 5-year anniversary.

5 years – it’s a lot. We were thinking a lot about what we want to do during this week. And we understood that we want to do it only together with you – with those with whom we have been together all these years.
So we reached out to our friends and asked them for support in creating a wonderful week, that would reflect on the time that we have spent together.

Thank you to those who responded, we are extremely happy that with your help we can create something as great as this celebration.

These gifts are not only to KKc, but to all of us!
With their gifts and your support, we can grow and create even nicer atmosphere that all of can enjoy!

Spring is here and we start our birthday week.
Join us for some spring cleaning. It is an opportunity to hear some stories, meet new people and spend the day maybe a bit differently, but one thing is clear – it will be day well spent in a good company!

There will be sun, instruments to work with and soup, everything as it should be in a spring cleaning.Event Details