,

Kaņepes Kultūras centram 5 // Pacific K

20.04.17 @ 20.00

Kā būsiet jau pamanījuši, Kaņepes Kultūras centram tuvojas 5 gadu jubileja.
5 gadi — tas ir daudz. Ilgi domājām, kā lai šo notikumu atzīmē. Sapratām, ka vēlamies to darīt tikai un vienīgi kopā ar jums – tiem, kas šos piecus gadus ir bijuši mums līdzās, atbalstījuši, kuriem savukārt mēs esam devuši pozitīvas emocijas un platformu, no kuras tapt sadzirdētiem.
Domājot, kā vēlamies šo piecgadi atzīmēt, uzrunājām mūsu draugus un aicinājām viņus dāvināt mums kvalitatīvu saturu, kas reflektētu par šo laiku, ko esam pavadījuši kopā.

Paldies tiem, kas atsaucās, esam ārkārtīgi priecīgi, ka ar jūsu palīdzību mēs varam izveidot kaut ko tik lielisku kā Kaņepes Kultūras centra piecgades nedēļu!
Draugu dāvanas ir dāvanas ne tikai Kaņepes Kultūras centram, tās ir dāvanas mums visiem. Baudīsim kopā un kopīgi arī palīdzēsim mūsu ēkai tapt tādai, kurā prieks atgriezties!

Pacific K izveidotājs un kodols ir mūziķis Kristaps Bedrītis, kurš 2015. gadā izdeva akustisko solo mini albumu “Worlds Apart” (EP) un ir uzstājies dažādās mazās koncertvietās un festivālos gan Latvijā, gan ārpus tās kopš 2011. gada. 2015. gada nogalē viņš sapulcināja ap sevi draugus un lieliskus mūziķus, lai turpinātu radīt jau daudz dziļāku un piesātinātāku skanējumu. Mūzika, kas nes sevī vēstījumu tiem, kas uz brīdi piestāj un ieklausās.​

11. aprīlī iznāk grupas debijas mini albums ​”Blue Fall” (EP), kā arī video vizualizācija dziesmai “Solitude”. Tās ir pārdomas un sajūtas par cilvēku, dabu, to attiecībām, mijiedarbību, atbildību un savstarpēju cieņu. Albums, kas savā ziņā pārkāpj ierastās mini albuma robežas, tajā iekļautajiem skaņdarbiem nebaidoties aizplūst tālāk par ‘3:30’ formātu, un dod elpu stāstam, kas neļaujas iegrožoties.​ ​Stilistiski Pacific K mūzika vieno gan akustiski meditatīvus, gan alternatīvās,​ gan​ indie un blūza mūzikas elementus. Grupā spēlē arī Nauris Babris (bungas), Rihards Lībietis (ģitāra) un Toms Kursītis (bass).

„Grupas oriģinālmūzika iedarbojas kā magnēts, neatstājot nevienu vienaldzīgo rindās. Tai piemīt emocionāls spēks, melanholija mijas ar pārdzīvojumiem bagātiem spriedzes kāpinājumiem”, saka Berga Bazāra Vasaras festivāls.

Vairāk par Pacific K:
https://www.facebook.com/pacifick.org
https://www.pacifick.org

Ieeja 1 EUR, ziedojums Kaņepes Kultūras centra dārza labiekārtošanai.

As you may have already noticed, Kanepes Culture center is celebrating 5-year anniversary.

5 years – it’s a lot. We were thinking a lot about what we want to do during this week. And we understood that we want to do it only together with you – with those with whom we have been together all these years.
So we reached out to our friends and asked them for support in creating a wonderful week, that would reflect on the time that we have spent together.

Thank you to those who responded, we are extremely happy that with your help we can create something as great as this celebration.

These gifts are not only to KKc, but to all of us!
With their gifts and your support, we can grow and create even nicer atmosphere that all of can enjoy!

A blend of acoustic, deep and melancholic tunes with a dark twist and a light at the end of the tunnel. Tranquil state of mind that finds strength in the forces of nature. Deep calm that dives for solitary truth. Courage to speak your mind. Discovery of something bigger than yourself. Pacific K creates music with a message and a mood for those who stop and listen. Formerly known by its founder’s name Kristaps Bedritis, the band re-launched as Pacific K in 2017 and includes Nauris Babris (drums), Rihards Libietis (guitar) and Toms Kursītis (bass).

Their debut EP “Blue Fall” and a video visualisation for the song “Solitude” comes out on April 11. It’s a collection of stories about the relationship and interaction between people, nature, one’s inner self and how we treat our fears, loss, responsibilities.

“Their original music works as a magnet, leaving no one in the audience indifferent. It has an emotional grasp, mixing melancholy with rich, intense progressions,” says the Berga Bazars Summer Festival in Riga.

More about Pacific K:
https://www.facebook.com/pacifick.org
https://www.pacifick.org

Entrance 1 EUR, donation KKc gardenEvent Details