,

Kaņepes Kultūras centram 5 // Medicīniskā marihuāna.

20.04.17 @ 19.00

Kā būsiet jau pamanījuši, Kaņepes Kultūras centram tuvojas 5 gadu jubileja.
5 gadi — tas ir daudz. Ilgi domājām, kā lai šo notikumu atzīmē. Sapratām, ka vēlamies to darīt tikai un vienīgi kopā ar jums – tiem, kas šos piecus gadus ir bijuši mums līdzās, atbalstījuši, kuriem savukārt mēs esam devuši pozitīvas emocijas un platformu, no kuras tapt sadzirdētiem.
Domājot, kā vēlamies šo piecgadi atzīmēt, uzrunājām mūsu draugus un aicinājām viņus dāvināt mums kvalitatīvu saturu, kas reflektētu par šo laiku, ko esam pavadījuši kopā.

Paldies tiem, kas atsaucās, esam ārkārtīgi priecīgi, ka ar jūsu palīdzību mēs varam izveidot kaut ko tik lielisku kā Kaņepes Kultūras centra piecgades nedēļu!
Draugu dāvanas ir dāvanas ne tikai Kaņepes Kultūras centram, tās ir dāvanas mums visiem. Baudīsim kopā un kopīgi arī palīdzēsim mūsu ēkai tapt tādai, kurā prieks atgriezties!

Filma stāsta par kontraversālāko augu uz planētas -kaņepi. Tā ir par kaņepes vēsturi no seniem laikiem līdz mūsdienām. Par tās pārprasto un nenovērtēto potenciālu. Arī Latvijā ir vajadzība runāt par kaņepes potenciālu un tās iekļaušanu ārstniecības procesos.
Pēc filmas būs diskusija ar medicīnas pārstāvjiem par kaņepes potenciālu, riskiem un iespējām.

Ieeja 1 EUR

As you may have already noticed, Kanepes Culture center is celebrating 5-year anniversary.

5 years – it’s a lot. We were thinking a lot about what we want to do during this week. And we understood that we want to do it only together with you – with those with whom we have been together all these years.
So we reached out to our friends and asked them for support in creating a wonderful week, that would reflect on the time that we have spent together.

Thank you to those who responded, we are extremely happy that with your help we can create something as great as this celebration.

These gifts are not only to KKc, but to all of us!
With their gifts and your support, we can grow and create even nicer atmosphere that all of can enjoy!

In this myth shattering, information packed documentary, learn from physicians and leading researchers about medicinal cannabis and its demonstrated effects on human health.

This game-changing movie presents the most comprehensive synopsis to date of the real science surrounding the world’s most controversial plant.

After movie there will bis discussion about this topic.

Entrance 1 EUR, donation for the KKc garden.Event Details