,

Kaņepes Kultūras centram 5 // Koncerts // SPĀRE

19.04.17 @ 21.00

Kā būsiet jau pamanījuši, Kaņepes Kultūras centram tuvojas 5 gadu jubileja.
5 gadi — tas ir daudz. Ilgi domājām, kā lai šo notikumu atzīmē. Sapratām, ka vēlamies to darīt tikai un vienīgi kopā ar jums – tiem, kas šos piecus gadus ir bijuši mums līdzās, atbalstījuši, kuriem savukārt mēs esam devuši pozitīvas emocijas un platformu, no kuras tapt sadzirdētiem.
Domājot, kā vēlamies šo piecgadi atzīmēt, uzrunājām mūsu draugus un aicinājām viņus dāvināt mums kvalitatīvu saturu, kas reflektētu par šo laiku, ko esam pavadījuši kopā.

Paldies tiem, kas atsaucās, esam ārkārtīgi priecīgi, ka ar jūsu palīdzību mēs varam izveidot kaut ko tik lielisku kā Kaņepes Kultūras centra piecgades nedēļu!
Draugu dāvanas ir dāvanas ne tikai Kaņepes Kultūras centram, tās ir dāvanas mums visiem. Baudīsim kopā un kopīgi arī palīdzēsim mūsu ēkai tapt tādai, kurā prieks atgriezties!

Šis būs grupas “Spāre” vēsturiski pirmais koncerts.

Latviešu jaunās paaudzes psihodēliskā roka trio “Spāre”

Grupas “Spāre” koncerts līdzinās dīdžeja setam, kurā mūzika tiek attīstīta lēnām, to balstot uz atsperīgiem bungu bītiem un ģitāru rifiem, tam pa virsu attīstot dažādas gan ļoti vienkāršas, gan ļoti komplicētas melodiskās un ritmiskās idejas.

Grupas mūzika rodas spontāni uz vietas. Ritmiski atsperīga un eksplozīva, enerģiski lādēta un intensīva, inovatīva un pārsteigumiem pilna Spāres mūzika izšķīdina žanriskās barjeras un tiecas pretī nezināmajam.

Sastāvā:
Matīss Čudars – ģitāra, balss
Jānis Ruņģis – basģitāra, balss
Artis Orubs – bungas

Sēdvietas būs, taču labāk uzvelciet ērtākus apavus, jo mūzika liks kustēties.

Audio materiāls: https://soundcloud.com/matisscudars/a-few-combined-excerpts-from-a-session-with-janis-rungis-artis-orubs

Pasākumos ieeja 1 EUR – ziedojums Kaņepes Kultūras centra dārza labiekārtošanai.

Plašāka informācija par dārza labiekārtošana būs drīzumā!

As you may have already noticed, Kanepes Culture center is celebrating 5-year anniversary.

5 years – it’s a lot. We were thinking a lot about what we want to do during this week. And we understood that we want to do it only together with you – with those with whom we have been together all these years.
So we reached out to our friends and asked them for support in creating a wonderful week, that would reflect on the time that we have spent together.

Thank you to those who responded, we are extremely happy that with your help we can create something as great as this celebration.

These gifts are not only to KKc, but to all of us!
With their gifts and your support, we can grow and create even nicer atmosphere that all of can enjoy!

The first ever performance of “Spāre” –
a trio consisting of
Matīss Čudars – guitar, vocals
Jānis Ruņģis – bass, vocals
Artis Orubs – drums

Band has its own repertoire, though a great deal of music arises spontaneously on the spot. Rhytmically resilient, energetically loaded and intense, innovative and full of surprises is music by “Spāre” that dissolves genre barriers and strives to something unknown and pleasing to the ear.

Entrance 1 EUREvent Details