,

Kaņepes Kultūras centram 5 // Alaska dreamers

23.04.17 @ 20.00

Kā būsiet jau pamanījuši, Kaņepes Kultūras centram tuvojas 5 gadu jubileja.
5 gadi — tas ir daudz. Ilgi domājām, kā lai šo notikumu atzīmē. Sapratām, ka vēlamies to darīt tikai un vienīgi kopā ar jums – tiem, kas šos piecus gadus ir bijuši mums līdzās, atbalstījuši, kuriem savukārt mēs esam devuši pozitīvas emocijas un platformu, no kuras tapt sadzirdētiem.
Domājot, kā vēlamies šo piecgadi atzīmēt, uzrunājām mūsu draugus un aicinājām viņus dāvināt mums kvalitatīvu saturu, kas reflektētu par šo laiku, ko esam pavadījuši kopā.

Paldies tiem, kas atsaucās, esam ārkārtīgi priecīgi, ka ar jūsu palīdzību mēs varam izveidot kaut ko tik lielisku kā Kaņepes Kultūras centra piecgades nedēļu!
Draugu dāvanas ir dāvanas ne tikai Kaņepes Kultūras centram, tās ir dāvanas mums visiem. Baudīsim kopā un kopīgi arī palīdzēsim mūsu ēkai tapt tādai, kurā prieks atgriezties!

“Alaska Dreamers” ir viena no oriģinālākajām un savdabīgākajām Latvijas grupām, kas klausītājam vēlas dot miera un gaišuma sajūtu, iespēju aizmirsties no ikdienišķajām rūpēm un ļauties emocijām bagātam piedzīvojumam. Grupas orģinālmūzikā kopā savijas džezs, blūzs, soulmūzika, r&b, folks un postroks.

http://www.alaskadreamers.com/

Ieeja 1 EUR, Kaņepes Kultūras centra dārza labiekārtošanai

As you may have already noticed, Kanepes Culture center is celebrating 5-year anniversary.

5 years – it’s a lot. We were thinking a lot about what we want to do during this week. And we understood that we want to do it only together with you – with those with whom we have been together all these years.
So we reached out to our friends and asked them for support in creating a wonderful week, that would reflect on the time that we have spent together.

Thank you to those who responded, we are extremely happy that with your help we can create something as great as this celebration.

These gifts are not only to KKc, but to all of us!
With their gifts and your support, we can grow and create even nicer atmosphere that all of can enjoy!

Alaska Dreamers music is soft mixture between soul, blues, r’n’b, post-rock, jazz, folk. Band musical journey started in 2012 as a creative experiment between bass player, composer Reinis Ozolins and drummer Rudolfs Dankfelds. After a while they felt like adding more colours and the duo became a trio as singer Kristine Praulina joined. So step by step the band grew to the current lineup.
Here, meeting within the great personalities that make up the musical sound of the message together, and that helps it to resound in great contact with the audience..

Entrance 1 EUR, donation for KKc garden.Event Details