,

Kādi būs 20’to gadu lielākie izaicinājumi?

22.01.20 @ 19.00

Jauniešu* diskusiju vakari.

📢Mūsu diskusijas vakara uzaicinātais viesis šoreiz ir domātāja, daudzu grāmatu tulkotāja, autore, filozofe un unikāla personība – Jūlija Dobrovoļska.

2019. gads bija pilns notikumu un pārdzīvojumu. Tas daudziem bija izšķirošu lēmumu piesātināts, un pārpildīts ar izmaiņām, kuras neviens negaidīja. Vai tā būtu sakritība? Visa pasaule mainās, un mēs nespējam tam turēties pretī. Kas tad ir mūsu galvenais izaicinājums? Kā mums jārīkojas, lai rītdiena visiem būtu labāka? Atrast sevi un iedvesmot citus? Viegli pateikt. Ko tas nozīmē – atrast sevi? Mēģināsim kopīgi atrast atbildes uz jautājumiem, dalīties pieredzē, lai izprastu mūsdienu pasaules situāciju un mūsu katra lomu tajā.

Vai mēs varam būt objektīvi un brīvi savā viedoklī?
Kā rīkoties un lemt brīvi no savas dzīves pieredzes?
Kā es varu veidot nākotni par skaistāku vietu ikvienam?

Jebkurš cilvēks šajā pasaulē ir radīts ar savu iekšējo unikālo potenciālu, lai realizētu sevi un dāvātu to pasaulei. Tikai atklājot, apzinoties un pilnveidojot savu potenciālu, tiek atklāta patiesā dzīves jēga. Mēs visi esam dažādi un dažādi redzam šo pasauli.
Jauniešu diskusiju vakari piedāvā kopīgi tikties un runāt par dažādām, pasaulē svarīgām tēmām, lai dalīties uzskatos, iedvesmoties, un stiprināt savu viedokli. Šī ir fantastiska iespēja iepazīties ar citiem mērķtiecīgiem un domājošiem jauniešiem. Paplašinisavu redzes loku, un labi pavadi laiku.

*jaunieši 15-30g. v.
Pasākums sākas 19:00
IEEJA BEZ MASKAS!

Jauniešu biedrība Momentum LatviaEvent Details