,

Kā pārvērst bailes savā spēcīgākajā ierocī?

22.05.19 @ 19.30

Jauniešu* diskusiju vakari.

Kā rodas #bailes un cik lielu lomu tās spēlē mūsu dzīvē?
Vai mūsu iekšējās bailes aptur mūsu iekšējo #potenciālu?
No kā #īstenībā mēs baidāmies?

*jaunieši 15-30 g. v.
Ierašanās 19:00, pasākums sākas 19:30
IEEJA BEZ MASKAS!

Šī diskusiju vakara viesis būs Arturs Miksons, ārsts-psihoterapeits, RSU Psihosomatikas klīnikas virsārsts, kurš ikdienā strādā gan ar pieaugušajiem, gan pusaudžiem.

Iepriekšējā diskusiju vakarā runājām par tik ļoti svarīgu tēmu kā #paaudzes un nesaprašanās starp tām. Mūsdienu ātrajā un tehnoloģiju pasaulē jaunieši #zina daudz vairāk par pagātni, nekā par to spēj pastāstīt vecāka gājuma cilvēki. Tas rada milzīgu pašpārliecinātības sajūtu un mazu motivāciju, lai mācītos, un ieklausītos vecākos un vecvecākos. Pie kā novedīs šī situācija nākotnē, īsti neviens nevar sniegt atbildi, tikai kādus vairāk vai mazāk pesimistiskus minējumus

Secinoši, #nākamā diskusija būs par to, kas tad spēj apstādināt katru no mums, un kas veido lielo nepārliecinātības sajūtu. Kurš spēj mani ielikt rāmī? Varbūt tās ir #bailes? Varbūt tie ir #paradumi, no kuriem ir ļoti grūti tikt vaļā?
Kopā ar Arturs Miksons, mēģināsim saprast, kas ir tas, kas aptur mūs no īstiem panākumiem un uzvarām, un ko darīt, lai atbrīvotos no tā!

Jebkurš cilvēks šajā pasaulē ir radīts ar savu iekšējo unikālo potenciālu, lai realizētu sevi un dāvātu to pasaulei. Tikai atklājot, apzinoties un pilnveidojot savu potenciālu, tiek atklāta patiesā dzīves jēga. Mēs visi esam dažādi un dažādi redzam šo pasauli.
Jauniešu diskusiju vakari piedāvā kopīgi tikties un runāt par dažādām, pasaulē svarīgām tēmām, lai dalīties uzskatos, iedvesmoties, un stiprināt savu viedokli. Šī ir fantastiska iespēja iepazīties ar citiem mērķtiecīgiem un domājošiem jauniešiem. Paplašinisavu redzes loku, un labi pavadi laiku.

Jauniešu biedrība Momentum LatviaEvent Details