,

Kā iegūt zināšanas par dzīves pieredzi?

01.01.70 @ 19.00

Jauniešu* diskusiju vakari.

Cik svarīga ir #paaudžu vērtību un pieredzes apmaiņa?
Vai mēs #spējam apzināties vecāku cilvēku potenciālo devumu?
Vai mūsdienu ātrajā pasaulē ir nepieciešama vecāku un vecvecāku #pieredze?

*jaunieši 15-30 g. v.
Ierašanās 18:30, pasākums sākas 19:00.

Šī diskusiju vakara viesis būs Leonards Budniks, kurš Rīgas Tehniskajā universitātē pasniedz biznesa datormācību. Papildus tam interesējas par jaunākajām #tehnoloģijām, #koučingu un patieso dzīves #vērtību meklēšanu.

Iepriekšējā diskusiju vakarā runājām par to, kas īsti mēs esam, cilvēki, kas dzīvo Latvijā. Mēģinājām saprast no kā mēs izcēlāmies. Meklējām mūsu lielākos plusus un mīnusus, notikumus un cilvēkus ar ko un kuriem mēs varam patiesi lepoties. Apspriedām to cik svarīgi ir izprast to kā izveidojās mūsu valsts, un kāpēc tā mums ir tāda. Runājām par to kā veidojās mūsu identitāte, un lielās Eiropas nozīmi mūsu nākotnē. Kopīgiem spēkiem nonācām pie sapratnes par to, ka ir ļoti svarīgi zināt kāda ir mūsu zemes un cilvēku vēsture.

Tā dēļ, mūsu #nākamā diskusija būs par to kā mēs kā jaunieši varam iedvesmoties un izzināt #pasauli, no vecāku cilvēku zinībām un pieredzes. Kāda ir atšķirība starp paaudzēm un kā mums vajadzētu sadzīvot, mūsdienu globalizētajā un super ātrajā pasaulē.

Jebkurš cilvēks šajā pasaulē ir radīts ar savu iekšējo unikālo potenciālu, lai realizētu sevi un dāvātu to pasaulei. Tikai atklājot, apzinoties un pilnveidojot savu potenciālu, tiek atklāta patiesā dzīves jēga.
Mēs visi esam dažādi un dažādi redzam šo pasauli.
Jauniešu diskusiju vakari piedāvā kopīgi tikties un runāt par dažādām, pasaulē svarīgām tēmām, lai dalīties uzskatos, iedvesmoties, un stiprināt savu viedokli. Šī ir fantastiska iespēja iepazīties ar citiem mērķtiecīgiem un domājošiem jauniešiem. Paplašināt savu redzes loku, un labi pavadīt laiku.

Jauniešu biedrība Momentum LatviaEvent Details