,

Jauns gads – jauns sākums – jauns Es?

11.12.19 @ 19.00

Jauniešu* diskusiju vakari.

Vai tas tā patiešām ir vai tā ir tikai sporta klubu pārdošanas frāze? Kāpēc apņemšanās strādā tikai uz īsu brīdi un kā apņemties, lai arī realizētu visu iecerēto?
Kas ir tas Ziemassvētku brīnums, ko ir prasmīgi apslēpusi trakā iepirkšanās kultūra?

*jaunieši 15-30 g. v.
Pasākums sākas 19:00
IEEJA BEZ MASKAS!

📢Mūsu diskusijas vakara uzaicinātais viesis, teoloģijas zinātņu doktorants, skolotājs, un cilvēks ar interesantu viedokli, kuru Tu noteikti nevarētu iedomāties – Jānis Krievkalns.

Šis ir tas maģiskais laiks, kad mūsos mīt iedvesma par Ziemassvētkiem, par Jaunā gada sākumu, un mēs ticam un ceram kaut kur dziļi sevī, ka nākamais gads būs vēl bagātāks, krāsaināks un iespaidīgāks nekā iepriekšējais. Kas ir šis Ziemassvētku laiks un Jaunais Gads, un kas notiek nemanāmi mūsos šajā laikā?

Jebkurš cilvēks šajā pasaulē ir radīts ar savu iekšējo unikālo potenciālu, lai realizētu sevi un dāvātu to pasaulei. Tikai atklājot, apzinoties un pilnveidojot savu potenciālu, tiek atklāta patiesā dzīves jēga. Mēs visi esam dažādi un dažādi redzam šo pasauli.
Jauniešu diskusiju vakari piedāvā kopīgi tikties un runāt par dažādām, pasaulē svarīgām tēmām, lai dalīties uzskatos, iedvesmoties, un stiprināt savu viedokli. Šī ir fantastiska iespēja iepazīties ar citiem mērķtiecīgiem un domājošiem jauniešiem. Paplašinisavu redzes loku, un labi pavadi laiku.

Jauniešu biedrība Momentum LatviaEvent Details