,

Gada noslēguma koncerts // Deniss Stelmakh

28.12.17 @ 20.00

Deniss Stelmaks – jauns pianists no Arhangeļskas, kura albumi ir nu jau plaši pamanīti un klausītāju novērtēti.

Iespaidojies no tādiem skaņdarbu autoriem kā Hans Zimmers, Denijs Elfmans, Klints Mansels, Gustavo Santaolalla, Deniss sevi vairāk redz kā kino skaņu celiņu autoru, ne kā neo-klasisku komponistu. Gluži kā skaņdarbi kino ir veidoti iespaidojoties no filmas sižeta un tās raisītām emocijām, arī Denisa radītā mūzika atspoguļo dažādus viņa dzīves posmus.

“Skumji un liriski, brīvā garā un šķīsti, dziļi un skaidri: komponējumi bez vārdiem; pilni ar nozīmi un stāstiem par komponista emocijām un sajūtām. Denisa darbi ir elegants ambient-klavieru miks, tie parāda spilgtu un nostaļģisku bildi par senpagājušo, bezrūpīgo bērnību un dziļām emocijām pilno plaukstošo jaunību, kur katra diena šķietami sola ko jaunu, spožu un aizraujošu.” Nāc klausīties un iepazīties ar dažādajām autora dvēseles pusēm un ļauj viņa mūzikai sevi iedvesmot, lai rastu uz jautājumiem meklētās atbildes.

Denis pasniegs uzstāšanos intīmā atmosfērā un spēlēs savus labākos komponējumus no saviem 3 albumiem:
“The Nowhere” (2017, iznāk tikai drīzumā)
“Ambience” (2016) un “NewBeginning” (2014).

Ieeja: 3 EUR
—————————————————————–
Denis Stelmakh – is a young pianist from Arkhangels, whose albums are actively “liked” in social media and are short listed in publics just as much as Ludovico Einaudi.
Inspired by such soundtrack composers as Hans Zimmer, Danny Elfman, Clint Mansell, Gustavo Santaolalla and etc., Denis sees himself as a soundtrack composer, rather than a neoclassical one. And just like soundtracks for movies, Denis’ music is a soundtrack for various stages of his life.
“Sad an lyrical, free-spirited and pure, deep and clear: compositions without words; full of meaning and stories about feelings and emotions of the composer. Denis’ music is an elegant ambient-piano mix, it brings forward a vivid and nostalgic image about long gone careless childhood and blossoming with deep feelings youth, where every day was promising something truly amazing, new and bright.”
Come to listen, to visit secret rooms of the author’s soul and find in his music inspiration and answers to your questions.

In this evening in an intimate atmosphere Denis will play his best compositions from three albums – “The Nowhere” (2017, not yet released), “Ambience” (2016) and “New Beginning” (2014). He will tell his stories through his music.

Entrance: 3 EUREvent Details