,

ELVI LIVE // LODA + Sandzhey

23.08.19 @ 23.00

ELVI jaunais live projekts joprojām ir pastāvīgs process – tiek pārveidots, no jauna izveidots pēc katra koncerta.

Tas ir pilnīgi jauns materiāls, kurš tapis no lauka ierakstiem Kurzemē un citviet; tas variē starp asumu un lidojumu, starp kustību un iegrimšanu, starp domāšanu un jušanu, lielā blīvumā mēģinot noturēt spriedzi starp pretpoliem. Tas noteikti būs skaļi, varētu teikt – arī tumši. Taču vienlaikus – arī pietiekami dinamiski.

Pēc koncerta nakts turpinās ar LODA / Alienated Hurt DJ setu, sadarbībā ar VJ Sandzhey.

ELVI pazīstams arī kā diskžokejs Elvi Soulsystems, puse no elektroniskās mūzikas dueta ELVI/DUNIAN, filmu mūzikas veidotājs (Aika Karapetjana “Cilvēki tur”, Madaras Dišleres “Paradīze ’89” un nule pabeigtā režisora Ermīna Baltā debijas spēlfilma “Nakts Pitfāls”) un starpdisciplināru laikmetīgās mākslas projektu (dejas izrāde “il cimento della struttura e dell accento”, Riga International Biennial of Contemporary Art projekts “she who has no crown”) līdzautors, kā arī – kultūras notikumu kurators (House Purgatorio, CTyK., KLIK KLAK). Jaunā ELVI koncertprogramma kā nākamais solis pēc projekta MAXIMUM.TOUCH, kurā tika izmantoti vien cilvēciskās balss un dziedājumu motīvi – patapināti no sliktas kvalitātes internetā atrodamām ritma un blūza izpildītāju studijas “a capella” versijām semantiski nozīmīgiem deviņdesmito gadu beigu skaņdarbiem, lai radītu spēcīgu skaņas sienu, kurai piemīt fiziska rakstura iedarbība.

ELVI jaunajā mūzika vairs netiek izmantoti nedz jau izdoti ieraksti, nedz sintezatori vai bungu mašīnas – viss, kas dzirdams uzstāšanās laikā, tapis no lauka ierakstiem, izmantojot viedierīces visparastāko diktafonu, taču skanējums joprojām raksturojams ar lielu daudzumu informācijas tieši zemajā reģistrā. ELVI strādā kā ar ritmu, tā melodiju un koncerta ietvaros veidojošos dramaturģiju, taču pamatā – tā ir atmosfēra, jaušamais, kas notiek starp sitieniem un melodiskām frāzēm. Apmeklētāji aicināti kā klausīties, domāt un just, tā arī piedalīties kustībā – izjūtot mūziku un atmosfēru ar ķermeni, arī dejojot.

Ieeja: 2€Event Details