,

Džemmas podkāsts: Adam All un Apple Derrieres

13.12.19 @ 18.00

”Starp mums, meitenēm, runājot” podkāsta īpašais Latvijas Drag King festivāla izlaidums ar viesiem Adam All un Apple Derrieres. Vienreizēja iespēja nākt dzīvajā klausīties Londonas Drag King kopienas mutuļojošā stūrakmeņa BOi BOX radītāju stāstus par Drag King dzīvi un kabarē ainu Londonā!

Adam All ir uzstājies Drag King lomā 11 gadus un ir bijis neaizstājams Apvienotās Karalistes Drag King kopienas izaugsmē. Viņš ir Londonas Praida pirmā ‘’Pride’s Got Talent Cabaret’’ laureāts un pirmais uzvarētājs 2019. gada QX Cabaret Awards konkursā “Best Drag King’’.

TimeOut Magazine tikko nosauca Adam par “mūsdienu Apvienotās Karalistes Drag King kopienas Krusttēvu’’ un “spēles mainītāju’’. Adam ir piedalījies TEDxLondon, nacionāla mēroga kampaņās Method un ASOS uzņēmumiem, un parādījies ITV “This Morning’’ raidījumā, “Women’s Hour’’ BBC Radio 4 kanālā, BBC Newsbeat, London Live, Sky un Channel 4. Adam All ir viens no vadītājiem satriecošajam Drag King konkursam MAN UP!.

Alfa-femme Apple Derrieres pirmo reizi pievienojās Adam All uz skatuves 2013. gadā, pēc kā drīz vien viņi kopā izveidoja Drag King Kabarē pasākumu programmu BOiBOX. TimeOut ir aprakstījis BOiBOX kā Londonas dzirkstošāko Drag King vakaru un Apvienotās Karalistes Drag King stūrakmeni. BOiBOX janvārī svinēs simtā šova jubileju, un tā gadu gaitā pieredzētās daudzu veiksmīgu Londonas Drag King karjeras sākumus. Kopš BOiBOX rašanās, Adam All un Apple Derrieres ir apžilbinājuši kabarē pasauli, sniedzot performances visas valsts mērogā ar savu īpašo kopējo tēlu, kas ietver sapludinātu dziedājumu, koordinētu modi un multeņu iekrāsotu drag performanci. Viņi kopā uzstājas starptautiskos pasākumos, un ir spēcīgi atbalstītāji jaunās un spēcīgās Drag King kopienas izveidei.

Šoreiz mūs atradīsi KKc Kino zālē.
Pasākums notiks angļu valodā.
Ieeja bez maksas.Event Details