,

DJ vakars // Noid’or & Ricci

09.02.20 @ 21.00

Piektdien deju grīdu sildīs divi DJ – Noid’Or un Your Friend Ricci 💚

Rodion (DJ Noid’Or) ir ietekmējies no melodiskas, dziļas un kosmosa pildītas underground elektroniskās mūzikas. Agrīnie iedvesmas avoti bija Jean-Michel Jarre, Vangelis, Space, Zodiac. Redzot modernās dejas un elektroniskās mūzikas attīstību, Noid’Or vienmēr ir izjutis, ka mūzika ir tas, ar ko viņš ir dziļi saistīts, un tādēļ vēl līdz šodienai to absorbē visos iespējamos stilos un formās.

Vēlāk aizraušanās ar elektronisko deju mūziku (no soulful house līdz deep, techno un drum’n’bass) aizveda viņu līdz DJ pasaulei; un pašlaik ir pārtapis par kaut ko inteliģentu, dziļu, melodisku un ar nostalģisku romantisma piedzīvojumu garšu; kā stāsta pats Noid’Or: tā sajūta, kas atrodama reiz lasītās fantastikas grāmatās.
🔊 https://soundcloud.com/noid-or

Your Friend Ricci pēta idejas un dizainē pieredzes. Smeļot iedvesmu no Dabas un senām kultūrām, viņš rada harmoniskas vīzijas mūsu modernajai globālajai kultūrai. Šobrīd viņa pētījumi gravitē ap Mūzikas un Mežu terapētiskajām īpašībām. 2018. gada sākumā, kopā ar Alisher Sherali, viņš izveidoja Ekstātisko Deju Rīgā.
🔊 https://soundcloud.com/yourfriendricci

Ieeja no 21.00 ir 2 EUR
– – – –

Rodion (DJ Noid’Or) has been under the influence of melodic, deep and space sounds of electronic music, since times when such kind of music was truly underground. Early inspiration came from names like Jean-Michel Jarre, Vangelis, Space, Zodiac. Seeing rise and development of modern dance and electronic music, Noid’ Or has always felt that music is what he is deeply connected with and absorbed it in all kinds of styles, forms and shapes.

Later, passion for electronic dance music (from soulful house to deep, techno and drum’n’bass) brought him to DJing and today it shaped into something intelligent, deep, melodic, and with a nostalgic taste of romantic adventures; like in those fiction and fantasy books people used to read.
🔊 https://soundcloud.com/noid-or

Ricci explores ideas and designs experiences. He takes inspiration from Nature and ancient cultures to create harmonious visions for our modern global culture. Currently, research is mainly about the therapeutic qualities of Music and Forests. Back in early 2018, he co-initiated Ecstatic Dance Riga, alongside Alisher Sherali.
🔊 https://soundcloud.com/yourfriendricci

Entrance from 21.00 – 2 EUREvent Details