,

DJ vakars // Nina Elektrichka

16.01.21 @ 21.00

Nina bagātina vietējo kultūras scēnu no dažādām pusēm, attīstoties gan vizuālajā mākslā, grafiskajā dizainā, mūzikas producēšanā un modulārajā sintēzē, gan arī ar dzīvo uzstāšanos un audio-vizuālajām instalācijām.
Viņas DJ setos tiek apvienoti dinamiski elektroniskās mūzikas apakšžanri; eksperimenti ar plūsmu, neapstrādātiem ritmiem un skaņu ainavas “mutācijām”. Katra vieta un notikums ir unikāls un Nina vienmēr ir tādu jaunu skaņas un ierakstu meklējumos, kas ļauj uzturēt klausītāja prātu atvērtu, sirdi siltu un ķermeni kustībā.
ϟϟ

Nina contributes to the local scene from different angles, extending her knowledge in visual arts, graphic design, music producing, modular synthesis, live performances and audio-visual installations.
Her Dj sets merge a dynamic blend of electronic music subgenres merging experimentation, flow, raw beats and mutating soundscapes. Every place and every event is unique and she’s always thrilled hunting for new sounds and records that keeps the listener’s mind open, heart warm and body in motion.Event Details