,

DJ vakars // Montageddon Martín Marquez

05.10.17 @ 22.00

Montageddon (Monty), kurš dzīvo kolektīvajam dejas grīdas ceļojumam. Mūzika ir nojaukusi robežas un bailes, tiesāšana, likumi, grāmatas, atbilstība, rase, reliģija… Mēs alkstam vienkārši dejot bungu ritma pavadībā. Dejot pie ritmiem, bungām. Londona. Anglija.

Martin Marquez ir DJ un producents. Viņa eklektiskie seti sastāv no dažādiem stiliem, sākot no house skaņas bāzes, līdz dažādu mūzikas ietekmju skaņām. Delikātas un priecīgas melodijas, no deep house līdz techno. Unikālas progresijas, ieskaitot tech house, micro house un melodic techno un skaņas no Latīņamerikas un visas pasaules, ar zīmīgiem dziesmu tekstiem un melodijām no Buenosairesas, Argentīnas.
________________________
DJ Montageddon

Montageddon (Monty) who lives for the collective dance floor journey! Music has torn down barriers and fears, the judgement, the rules, the books, conformity, race, religion…We just thrive to dance to the drums. Dancing to the beats, the drums, the rhythms. London, United Kingdom.

Martin Marquez is a Dj and a producer. His eclectic sets combine different styles within the house sound based on a diversity of music influences with deep basslines, delicate and happy melodies going from deep House to techno. Unique progressions including tech house, micro house and melodic techno using sounds from Latin America and the world with meaningful lyrics and melodies. Buenos Aires, Argentina.

Together they are unstoppable, will take you’re breath away. Put on the right dancing shoes.Event Details