,

DJ vakars // Dimas Leon

23.11.17 @ 22.00

Šī būs mana pēdējā sesija KKC šogad, tūkstoš pateicību visiem, kas manu muzicēšanu šeit ir veidojuši patiesi enerģētisku un sirdi sildošu… Paldies visiem cilvēkiem aiz bāra, kuri vienmēr atbalstīja manas sesijas ar labu enerģiju,lieliskajam skaņu tehniķim Kristapam, Anetei par organizēšanu un super lieliskajai Lindai un visa KKC komanda par šo lielisko iespēju … PALDIES …… Drīz redzēsimies !!!!

Dimas Leon, dzimis Kanāriju salās, jau no agras jaunības ir iesācis savu muzikālo darbību kā ģitārists vairākās apvienībās. Visciešāk savu saikni izjūt ar pasaules mūziku. Šobrīd Dimas dzīvo Rīgā, taču kas zin, kur viņa cēļi aizvedīs tālāk.

https://dimasbencomotaoro.wixsite.com/portfolio
https://dimastaoro.bandcamp.com/
———-
This is going to be my last session in KKC this year, a thousand thanks to all of you who have made my sessions something truly energetic and heartwarming ….. Thanks to the people of the bar, always supporting my sessions with good energy , to the super sound technician Kristaps, Anete organization, and super great Linda, and the entire KKC team for this great opportunity ….PALDIES……Drīz redzēsimies!!!!

Dimas Leon, Born in Canary island, Tenerife. El Realejos.
From very young begins his musical race as a guitarist in several bands, always very linked to the music of the world thanks to festivals like Womad and to historical programs like Discopolis(Radio3). Music lover and lover of the nature and the ethnography of the towns. Currently residing in Riga since
September 2016.

https://dimasbencomotaoro.wixsite.com/portfolio
https://dimastaoro.bandcamp.com/Event Details