,

Dāmas spēlē bridžu

07.03.19 @ 18.00

♣️”Reiz kādā pirmskara romānā atceros remarku, kā izsmalcinātas, izlutinātas un garlaikotas dāmas spēlē bridžu. Miljardieri Bils Geits un Vorens Bafets minējuši, ka aizraujas ar bridžu un droši vien to spēlē kādā cigāru piekūpinātā pagrabā. Mamma gan teica, ka bridžs ir azartspēle un vispār kāršu spēles ir sliktas karmai. Un vai visas kāršu spēles nav balstītas uz veiksmi?..
♦️
Mēs, bridža entuziastes 7. martā spēlēsim bridžu KKC 1. stāvā. Lai gan mums pašām būs interesanti spēlēt savā starpā, aicinām ieinteresētās dāmas atnākt un iepazīties ar spēli, labprāt pastāstīsim un parādīsim.
♥️
Bridžs ir intelektuāla, uz stiķu ņemšanu un problēmu risināšanu balstīta kāršu spēle un oficiāli atzīts prāta sports. Bridžs attīsta analītisko domāšanu, trenē atmiņu un sekmē loģiskās un komunikācijas spējas. Pēc sarežģītības pakāpes un zemā veiksmes faktora bridžu var salīdzināt ar šahu. Pats galvenais – bridžs ir lielisks brīvā laika pavadīšanas un socializēšanās veids!
♠️
NB! Salīdzinot ar citām spēlēm, lai uzsāktu spēlēt bridžu, jāapgūst daudz noteikumu. Bet, kad tie ir apgūti, spēli grūti neiemīlēt. Varat uzskatīt, ka esat brīdinātas!”Event Details