,

Climate change = fake news

13.11.19 @ 19.00

Jauniešu* diskusiju vakari.

Vai klimata pārmaiņu jautājums ir tikai kārtējā mediju uzpūstā tēmu, uz kuru labi iedzīvojas dārgie “eko-šmeko” tirgoņi?
Vai pēkšņas viesuļvētras, neizturama svelme un neiedomājami plūdi netipiskā stiprumā un apjomā gada neierastākajā laikā ir normāla dabas parādība?

*jaunieši 15-30 g. v.
Ierašanās 19:00, pasākums sākas 19:30
IEEJA BEZ MASKAS!

Ja visu planētas pastāvēšanas laiku mēs varētu ielikt 24h, tad cilvēki uz šīs planētas ir tikai nieka 3 sekundes, bet ko mēs esam paveikuši? Šo trīs sekunžu laikā mēs esam neatgriezeniski iznīcinājuši tūkstošiem sugu, piesārņojuši ūdeņus un gaisu, izcirtuši mežus, izvarojuši zemi. Bet mēs tikai turpinām apmierināt savas neapmierināmās patērētāja vēlmes un kurinām ekonomikas progresu uz izsīkstošo resursu rēķina. Jau šobrīd miljoniem cilvēku pamet savu dzimto zemi, jo izdzīvošanas apstākļi tur ir neiespējami. Mēs dodamies taisnā ceļā uz pašiznīcināšanos, un tuvā nākotnē bruņoti konflikti par izdzīvošanai nepieciešamiem resursiem būs realitāte. Vai to mēs apzināmies? Vai arī tas ir “fake news” un patiesībā, tas ir jauns instruments sabiedrības uzmanības novēršanai?

Šī diskusiju vakara viesis būs Renārs Felcis, sociālo zinātņu doktors, Latvijas Universitātes pasniedzējs, pētnieks. Veic pētījumus vides zinātnē, vides socioloģijā un dabas resursu socioloģijā.

Jebkurš cilvēks šajā pasaulē ir radīts ar savu iekšējo unikālo potenciālu, lai realizētu sevi un dāvātu to pasaulei. Tikai atklājot, apzinoties un pilnveidojot savu potenciālu, tiek atklāta patiesā dzīves jēga. Mēs visi esam dažādi un dažādi redzam šo pasauli.
Jauniešu diskusiju vakari piedāvā kopīgi tikties un runāt par dažādām, pasaulē svarīgām tēmām, lai dalīties uzskatos, iedvesmoties, un stiprināt savu viedokli. Šī ir fantastiska iespēja iepazīties ar citiem mērķtiecīgiem un domājošiem jauniešiem. Paplašinisavu redzes loku, un labi pavadi laiku.

Jauniešu biedrība Momentum LatviaEvent Details