,

Berlin sessions in Riga // Live act // Kundan Lal

01.01.70 @ 21.00

[ad_1]

Mūzikas politeists Kundan Lal ir ilgu laiku pazīstams Berlīnes vietējā mūzikas scēnā kā viens no vadošajiem Rostokas-Berlīnes izdevniecības aizsācējiem.
Lal apguva savas spējas skaņas mākslā uz MS Stubniz klāja – peldošā mūzikas un kultūras telpā, kas agrāk bija vācu zvejas kuģis. Savā mūzikā viņš apvieno haotisku ierakstu vibrācijas, cilpas un vides ierakstus, garu sarakstu ar sintezatoriem un pietiekami daudz perkusijām, lai iekustinātu pat stūrgalvīgākos plecus.
soundcloud.com/kundan

Vakara turpinājumā ar DJ setu uzstāsies Gammler

Berlīnes sesijas Rīgā ir sadarbības projekts ar Goethe-Institut Riga un tā mērķis ir iepazīstināt Latvijas auditoriju ar izciliem, interesantiem un oriģināliem Berlīnes elektroniskās mūzikas un citu žanru māksliniekiem, tādējādi pastarpināti ieguldot arī kvalitatīvākas elektroniskās un klubu mūzikas attīstībā Rīgā, dodot iespēju jaunajiem un esošajiem DJ iepazīties ar jaunajām vēsmām no Berlīnes.
Berlīnes sesijas norisināsies reizi mēnesī, sestdienās, katru reizi piedāvājot kādu citu DJ, DJ apvienību un mūziķus no Berlīnes.

Nākamie datumi:
20. oktobris; 17. novembris; 15. Decembris*
* datumos iespējamas izmaiņas.

—————————————————————
As musical polytheist, Lal is a long-time fixture on local
culture scene and one of the prime movers behind the
cult Rostock/Berlin-based label.
Lal earned his chops in the sound trade aboard the
legendary MS Stubnitz, a floating music and culture
venue that was once an East German fishing trawler.
To make this album, he played with an unholy mess of
sampled vibes, loops & field recordings, too many
synths to list here and enough percussion to make the
most obstinate shoulders sway.
soundcloud.com/kundan

Berlin sessions in Riga is a cooperation between Kanepes Culture Centre and Goethe-Institut Riga. The aim of Berlin Sessions in Riga is to introduce the audience of Latvia with exciting and original artists from Berlin and contribute to a more diverse electronic and club music scene in Riga by providing a chance for experienced and emerging DJs and musicians to learn, interact and get inspired by Berlin vibes.
Berlin Sessions in Riga will take place once a month, on Saturdays, each time offering performances and sets by a DJ, DJ collective and musicians from Berlin.

Next dates of Berlin Sessions in Riga
October 20, November 17, December 15 *
*dates are subject to change

Starts at: 2018-09-22 21:00:00
Ends at: 2018-09-22 22:30:00Event Details