,

Avant Art Festival Poland / Pro Baltica

01.07.17 @ 19.00

AVANT ART FESTIVAL POLAND/ PRO BALTICA
RĪGA
1-2.07.2017
Avant Art Festival Poland/ Pro Baltica ir divetapu starpdisciplinārs projekts, kas līdzīgā formātā tiks īstenots divās pilsētās – Rīgā un Viļņā. Festivāla ietvaros tiks prezentēta Polijas māksla un projekti, sadarbojoties poļu un latviešu māksliniekiem. Projekta ideja ir tuvāk iepazīstināt sabiedrību ar interesantiem un inovatīviem neatkarīgās mākslas pasākumiem Lietuvā, Latvijā un Polijā. Festivāla ietvaros tiks sagatavoti un izrādīti sagatavotie un iestudētie uzvedumi, kā arī koncerti ar mūziķiem no Vroclavas un Rīgas.

Projektu prezentācija saskaņā ar Avant Art Festival Poland/ Pro Baltica, kas notiks Rīgā, tiks atklāta ar režisores Eleonora Zdebiak deju izrādi REAL, kas savā darbā apvieno vizualizācijas mākslu un eksperimentālo elektronisko mūziku. Sagatavošanas darbam izrādei piedalās divas poļu dejotājas Ola Osowicz un Anna Nowicka kopā ar artistiem no Latvijas – VJ LINDA KONONE un mūziķis Marcik Butler.
Otrā pasākuma daļa sestdienas vakarā sastāvēs no diviem poļu un latviešu avangarda mūziķu koncertiem 1/2H 1/2W [LV] un grupas 2g [PL], kas notiks klubā ONE ONE.
Noslēguma pasākums, kas paredzēts svētdien, ir projekts Poland Latvian Laptops Orchestra, kurš veidots simbiozē ar poļu-latviešu mūziķiem, lai eksperimentētu ar trokšņa izpausmēm neierobežotā improvizācijā. Koncerts ar trim mūziķiem no Vroclavas: Ewa Justka, Gerard Lebik, Jacek Jerczy un trim mūziķiem no Rīgas: Toms Auniņš, Platon Buravicky un Jelena Glazova.

Festivāla Avant Art Festival Poland/ Pro Baltica programma Rīgā:
01.07.2017 – izrāde, ģenerālmēģinājums “Real” / Kaņepes Kultūras centrs / 19:00
01.07.2017 – grupas 1/2H 1/2W [Latvija] un grupas 2g [Polija] koncerti / klubs ONE ONE / 21:00
02.07.2017 – Poland Latvian Laptops Orchestra / Kaņepes Kultūras centrs / 19:00
Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Kaņepes Kultūras centru, klubu ONE ONE, festivālu Skaņu Mežs un Polijas vēstniecību Rīgā.Event Details