,

2AnnasIFF / Analogie kino un mūzikas instrumenti

30.11.17 @ 22.00

Baltic Analog Lab filmu skate: kuratore Ieva Balode

Baltic Analog Lab ir mākslinieku vadīta laboratorija, kas nodarbojas ar analogā kino veidošanu, popularizēšanu un izglītību Latvijā un ārpus tās. Seansā māksliniece un biedrības Baltic Analog Lab dibinātāja Ieva Balode pastāstīs kā izveidojās un funkcionē mākslinieku vadīta laboratorija, kā un kāpēc mūsdienās veidojas šādi kolektīvi un kāpēc ir svarīgi piedāvāt alternatīvu kino veidošanas industrijai. Kā arī tiks rādīti radošo darbnīcu darbi – 8mm filmas.

http://ievabalode.com/
http://balticanaloglab.lv/

Analogie kino instrumenti “Šūnu Obeliski”
Kino Signe Birkova, Mūzika VSKB, Dzeja Toms Treibergs

Šūnu obeliski ir kinoperformance, kurā skatītājs ir aicināts hipnotiski ļauties tēlu, skaņu un vārdu ceļojumam, kura laikā tiks konfrontēta un samierināta pagātnes ilūzijas ietekme kādā pavisam konkrētā pilsētā.
Toms Treibergs ir dzejnieks, Latvijas Radio kultūras žurnālists un etīžu teātra “NERTEN” aktieris un režisors. Divu dzejas krājumu autors, atdzejo no angļu un krievu valodas. Ilustrējis arī grāmatas bērniem. Vairāku dzejas un mūzikas performanču dalībnieks.

Analogie mūzikas instrumenti: Roberts Gobziņš un lentinieki

1979. gadā Gobziņš sāka vadīt diskotēkas, kurās radās pirmās viņa dziedātās dziesmas (piemēram, “Gāju vakarā uz māju”). 1980. gadu sākumā viņš iekļāvās grupā Dzeltenie pastnieki, rakstīja dziesmu tekstus un dažas dziesmas arī dziedāja. Sadarbojies ar Hardiju Lediņu un NSRD, vēlāk sekoja sadarbība ar Rietumberlīnes dīdžeju Westbam, kuras rezultātā tapa 1990. gada hits “Aka aka” ar skatuves vārdu East Bam. Gobziņš piedalījās Lediņa un Rolšteina operas “Rolstein on the Beach” izrādēs.

Ieeja brīva.Event Details