,

2Annas DJ/VJ vakars // Pachamama Beats

30.09.16 @ 22.00

Šonedēļ Kaņepes Kultūras centrā vakarus vadīsim kopā ar filmu festivāla 2ANNAS īpašajiem notikumiem. Festivāls 2ANNAS (@2ANNAS IFF) norisinās no 27. septembra līdz 2. oktobrim un piedāvā vairāk kā 40 konkursa un fokusa filmu seansus, diskusijas, filmu industrijas pasākumus un ballītes. Festivāla fokusa tēma šogad “KLEJOTĀJI”, tādēļ, svinot kultūru dažādību Latvijā un pasaulē, īpašo pasākumu programma aizvedīs no Bolivudas līdz Bolīvijai, no Turcijas ‘hepyek’ līdz latviešu nomadiem un no mēmajām filmām līdz psihedēliskiem ceļojumiem.

Laikmetā, kad visapkārt ir tik daudz sintētiskā un digitālā, Pachamama Beats atjauno saikni ar pasaules civilizāciju saknēm, deju grīdā ienesot autentisko un organisko gan nopietnāk, gan ar devu jautrības un viegluma. DJ K’AN setos tradicionālā mūzika, instrumenti un ritmi no Dienvidamerikas, Karību reģiona, Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem savijas ar dažādu žanru mūsdienu elektronisko mūziku un dabas skaņām, veidojot unikālu transkulturālu organiski-elektronisku skanējumu.
Papildinot šo muzikālo pieredzi, VJ Daša Ludski mūzikas baudītājus vedīs spilgtā šamaniski mistiskā reālajā laikā radītā vizuālā ceļojumā uz mūsu sapņu tālākajiem nostūriem, kas reizēm var likties pat reālāki kā ikdienas dzīve.

This week (27/09-02/10) KKC is the official Festival Centre of the film festival 2ANNAS (@2ANNASIFF). Festival programme offers over 40 competition and focus film screenings, discussions, film industry events and of course parties. Exploring the focus theme of the festival this year – “WANDERERS”, the evening programme will let you ‘wander’ from Bollywood to Bolivia, from silent films to psychedelic journeys and introduce to Turkish ‘hepyek’ and Latvian nomads.

At a time when we’re steeped in the artificial and the digital, Pachamama Beats seeks to reconnect with the roots of civilizations around the globe by bringing the authentic and the organic, plus loads of fun, to the dance floor. The sets by DJ K’AN combine traditional music, instruments and rhythms from South America, the Caribbean, Africa and Middle East with modern electronic music of various genres and sounds of nature to create a unique transcultural organic-electronic sound.
To amplify the experience VJ Daša Ludski will take the musical travellers on a mystical and shamanic real-time visual journey to the far parts of our dreams that sometimes may seem more real than our everyday life.

Sneak-peak:


https://www.facebook.com/pachamamabeatsLV/
https://www.facebook.com/ludskikids/Event Details