,

2Annas DJ vakars // Kasešu nakts

29.09.16 @ 22.00

Šonedēļ Kaņepes Kultūras centrā vakarus vadīsim kopā ar filmu festivāla 2ANNAS īpašajiem notikumiem. Festivāls 2ANNAS (@2ANNAS IFF) norisinās no 27. septembra līdz 2. oktobrim un piedāvā vairāk kā 40 konkursa un fokusa filmu seansus, diskusijas, filmu industrijas pasākumus un ballītes. Festivāla fokusa tēma šogad “KLEJOTĀJI”, tādēļ, svinot kultūru dažādību Latvijā un pasaulē, īpašo pasākumu programma aizvedīs no Bolivudas līdz Bolīvijai, no Turcijas ‘hepyek’ līdz latviešu nomadiem un no mēmajām filmām līdz psihedēliskiem ceļojumiem.

Kasešu nakts
Kasete ir plastmasas kastīte ar 2 magnētiskas lentes ruļļiem, uz kuriem iespējams ierakstīt jebko – mūziku, skaņas, trokšņus un balss ziņas. Daži no mums nekad to pat nav turējuši rokās un nekad nevarētu iedomāties, ka no tām var klausīties mūziku. Taču ticiet man, ar tām iespējams būt pat par DJ. Kasešu vakars ir ne tikai muzikāls notikums, bet pirmām kārtām, šovs. Apvienība no Cēsīm notrauks putekļus no tavām ausīm ar augstas frekvences analogajām skaņām no pagātnes.

Ieeja bez maksas.

This week (27/09-02/10) KKC is the official Festival Centre of the film festival 2ANNAS (@2ANNASIFF). Festival programme offers over 40 competition and focus film screenings, discussions, film industry events and of course parties. Exploring the focus theme of the festival this year – “WANDERERS”, the evening programme will let you ‘wander’ from Bollywood to Bolivia, from silent films to psychedelic journeys and introduce to Turkish ‘hepyek’ and Latvian nomads.

Cassette Night
An audio cassette is a small plastic box with 2 rolls of magnetic tape, onto which anything can be recorded – music, noise, voice messages. Some of us have never held one and have never imagined you could listen to music from them. But believe me, you can even DJ from them. Cassette night is a show, even before it is a musical event. The Cesis based crew will blow the dust away from your ears with some hi-fi, analogue grainy sounds from the past.

Free entry.Event Details