,

2Annas DJ vakars // Henriks Eliass Zēgners

28.09.16 @ 22.00

Šonedēļ Kaņepes Kultūras centrā vakarus vadīsim kopā ar filmu festivāla 2ANNAS īpašajiem notikumiem. Festivāls 2ANNAS (@2ANNAS IFF) norisinās no 27. septembra līdz 2. oktobrim un piedāvā vairāk kā 40 konkursa un fokusa filmu seansus, diskusijas, filmu industrijas pasākumus un ballītes. Festivāla fokusa tēma šogad “KLEJOTĀJI”, tādēļ, svinot kultūru dažādību Latvijā un pasaulē, īpašo pasākumu programma aizvedīs no Bolivudas līdz Bolīvijai, no Turcijas ‘hepyek’ līdz latviešu nomadiem un no mēmajām filmām līdz psihedēliskiem ceļojumiem.

DJ Henriks Eliass Zēgners regulāri dažādos bāros un citviet spēlē mūziku no vinila platēm. Sešdesmito gadu popmūzika, septiņdesmito gadu roks, 21. gadsimta indīmūzika un citi virzieni, kas liek cilvēkiem dejot. No Bītliem līdz Jungle, no Talking Heads līdz Radiohead.

This week (27/09-02/10) KKC is the official Festival Centre of the film festival 2ANNAS (@2ANNASIFF). Festival programme offers over 40 competition and focus film screenings, discussions, film industry events and of course parties. Exploring the focus theme of the festival this year – “WANDERERS”, the evening programme will let you ‘wander’ from Bollywood to Bolivia, from silent films to psychedelic journeys and introduce to Turkish ‘hepyek’ and Latvian nomads.

DJ Henriks Eliass Zegners uses only vinyl for his colourful DJ sets – skillfully mixed 60’s pop, 70’s rock and 21st century indie music describes the parties led by Henriks. He plays everything from The Beatles to Jungle to Talking Heads to Radiohead.Event Details