Gaismas dārzs

 

Aizdod vai ziedo lampu gaismas instalācijai!

Gatavojoties “Staro Rīga 2018” festivālam, mēs aicinām Rīgas iedzīvotājus ziedot lampas ar stāstu instalācijai “Gaismas dārzs”.

Instalāciju veidos 100 dažādas mājas, ofisa vai citas veida lampas, kuras pulsē vienā ritmā, vizualizējot mūsu dažādību šajā pilsētā. Balstoties uz statistikas datiem par Rīgas iedzīvotāju vecumu, nacionālo piederību un apkaimi, uz visu festivālu laiku Kaņepes Kultūras centra dārzā katra no izvietotajām simts lampām reprezentēs vienu Rīgas iedzīvotāju.

Festivāla “Staro Rīga 2018” apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties pilsētas iedzīvotāju daudzveidībā caur šo tik ikdienišķo, bet personīgo un īpašo gaismas objektu – lampu. Interesenti un iedzīvotāji varēs sekot līdzi ziedotajām lampām un to īpašnieku stāstiem, lietojot mirkļbirku #kkcgaismasdārzs.

Projektu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un ir viens no festivāla “Staro Rīga 2018” norises punktiem. Vairāk par “Staro Rīga 2018” var uzzināt mājaslapā Staroriga.lv, tā norises laiks būs no 16. līdz 19. novembrim.

PIETEIKUMU LAMPĀM AIZPILDI ŠEIT