Dārzs


Pirms 2012. gadā māju Skolas ielā 15 sāka apdzīvot Kaņepes Kultūras centrs, tā vairākus gadus stāvēja tukša. Vieta, kurā savulaik saviesīgus pasākumus rīkoja baltvācu un krievu aristokrāti, pamazām iegrima putekļos un aizmirstībā.

Kopā ar māju Kaņepes Kultūras centrs sāka apdzīvot arī pagalmu, un šogad būs jau piektā vasara, kopš pašā pilsētas centrā ikviens var izbaudīt nepieradinātu dabas un kultūras oāzi, sarunāties, iepazīties, iemīlēties, radīt jaunas idejas.

Vasaras svelmē te var patverties koka paēnā. Sarunājoties ar draugiem un malkojot alu vai vīnu, ieelpot rododendru smaržu. Sēžot uz soliņa, klausīties koncertu un pieredzēt nakts iestāšanos.

Kaņepes Kultūras centra pagalmam piemīt nepieradinātības šarms, ko mēs negribam mainīt. Taču gribam to padarīt patīkamāku un funkcionālāku.  Esam jau atjaunojuši terases dēļu segumu, bet gribam vēl arī ielikt bruģi, lai lietus laikā tev nav jābrien pa dubļiem. Pārvērst pagalmu dārzā, iegādājoties vēl daudz vairāk zaļu augu. Ierīkot nojumes, lai lietus laikā vari dzert tēju, vēsu alu vai vīnu, sēžot svaigā gaisā, bet nesamirkstot.

To mēs gribētu izdarīt šajā pavasarī, lai jau šo vasaru mēs visi varam pavadīt skaistā dārzā.

Jaunu terasi  mēs jau esam izveidojuši, lai pabeigtu pārējos dārza labiekārtošanas darbus – ieklātu bruģi, izveidotu nojumes un iegādātos augus, mums nepieciešams tavs atbalsts.  Mums vieniem pašiem tā ir liela nauda, taču, ja katrs no vairākiem desmitiem tūkstošu Kaņepes Kultūras centra apmeklētājiem un draugiem noziedotu šim mērķim vismaz vienu vai divus eiro, mēs visi kopā to varam izdarīt .

Ja vari ziedot bruģi, materiālus vai augus, sazinies ar darzs@kanepes.lv

Viens vai pāris eiro – tas ir viens dzēriens. Uzsauc to Kaņepes Kultūras centram dzimšanas dienā un dārzs nepaliks parādā!