February 12, 2020

Šis ir mūsu bārmenis Valters, kurš rīta maiņu laikā liek “Sunshine Reggae”, ir atvērts sponsorship sadarbībai ar Piebalgas alu, kā arī ir lēnām kļūst par Instagram influenceri, savā OTRAJĀ Instagram kontā publicējot bildes, kur viņš vai draugi ir aizmiguši (meklējiet Kalters Veicis, #sleepingbeauty). Valters brīvajā laikā muzicē, ir piedalījies arī X faktorā; sarunas laikā uzzinājām, ka viņš vispār savai bārmeņa un mūziķa profesijai gribētu pievienot vēl vienu – braukāt par viesnīcām un likt tām vērtējumus piecu baļļu sistēmā, jo kāpēc gan nē. Pāri visam, Valters ir neatņemama KKc sastāvdaļa šodien, kā arī izglīto cilvēkus dzert daudz ūdens, jo mīl haštegu #waterislife. Uz šīs nots – #kkchumans ar bārmeni Valteru!

– Kā pirmo reizi nonāci Kaņepes Kultūras centrā?
– Tā regulāri sāku nākt 2018. gada pavasarī, vasarā. Atceros, kā toreiz ar kolēģiem no Miit izdomājām vienu vakaru pēc maiņas atnākt un pasēdēt. Kopš tā laika sapratu, ka riktīgi patīk, un turpināju nākt.

– Bet strādā šeit no pagājušā gada vasaras?
– Jā… Bet atceros, ka pirms diviem gadiem te meklēja darbiniekus, un jau toreiz Laura man teica, lai pamēģinu pieteikties. Toreiz gan darbu nemeklēju, bet izdomāju tāpat painteresēties, tipa, ai, nu, davai, jāaizsūta tas e-pasts. Es tur toreiz Kasparam rakstīju kaut ko līdzīgu “No slepeniem kanāliem, dienestiem, padzirdēju, ka meklējat darbiniekus. Un es interesējos, vai tā tiešām ir”. Kaspars man toreiz atbildēja “Tā. Kurš tev ir izpaudis šo slepeno informāciju?” Un tā tur tā saruna pēc tam beidzās. Bet tad Laura man šajā vasarā uzrakstīja: “Nu, varbūt tu tiešām tagad gribi nākt?”

– Ja par Tevi tiktu uzņemta filma, kāds būtu tās nosaukums?
– “Sleeping beauty”. Jo, nu, atbilstoši… un cilvēki droši vien nedomātu, ka tā ir par mani.

– Pabeidz teikumu – man reāli besī…
– … sliekas manā azotē.

– Paldies. Kāds būs deviņdesmitgadīgs Valters?
– Gribētos būt aktīvam. Bet es jau tagad zinu, ka droši vien būšu tāds īgns, vecs opis. Jau pašlaik tāds jūtos.

– Vai ir kāds, ko tu noteikti negribētu kādreiz sastapt?
– Bāc, par šo neesmu domājis.. Nezinu. Pat tos “sliktos” cilvēkus gribētos kaut kad sastapt dzīvē un saprast iemeslus – kā un kāpēc viņi ir tādi, kādi ir. Un, cerams, netikt nogalinātam, kamēr to uzzinu.

– Par ko gribēji kļūt, kad biji maziņš?
– Vispār domāju, ka kļūšu par skolotāju. Kādu laiku arī par tādu pastrādāju, bet tad sapratu, ka tomēr tas nav mans. Bērnībā… laikam par ugunsdzēsēju, policistu, tās standarta izvēles. Ā, bet zini par ko es vēl gribētu kļūt? Par to čuvaku, kurš braukā un liek atzīmes viesnīcām.

– Tā kā ēdiena kritiķis, bet viesnīcām?
– Jā, jā, riktīgi gribētu par tādu viesnīcu kritiķi strādāt. Braukāt apkārt, padzīvot viesnīcās un tad ielikt atzīmi (smejas).

– Ko rakstīs uz Tava kapakmeņa?
– “Tagad čista #sleepingbeauty”

– Kas tevi pašlaik uztrauc pasaulē?
– Nu, koronavīruss, tas pirmkārt, ja (smejas). Nu, nē, nē, ja tā nopietni… Uztrauc globālā sasilšana, vides problēmas. Misters Donalds Tramps mazliet kaitina.

– Tev ir neizsmeļami līdzekļi, nekas nestāv Tev ceļā. Ko tu darītu?
– Droši vien noziedotu miljonus visām tām organizācijām, kas rūpējas par vidi, ilgtspējību. Vispār… ja vajadzētu tā uzreiz izvēlēties, tad gribētu izlekt ar izpletni.

– Kad tev dzimšanas diena?
– 25. martā. Komunistiskā Geneocīda upuru piemiņas diena. Tiek izkārtas sēru lentes un tā.

– Ja mēs KKc samestos Tev dāvanai – izleksi ar izpletni…
– Tas būtu crazy… nu nē, man ir bail no augstuma.

KKC stāsti