,

Velo kino // Rīgas kungi

28.04.17 @ 20.00

Arī šogad Rīgas Velo Nedēļas ietvaros rādīsim dažādu garumu un stilu filmas par un ap velosipēdu. Velosipēds kā instruments, kā sabiedrotais, kā brīvības iemiesojums un kā dzīves stils. Vietējās un ārzemju filmās ritenis atradīsies, gan kameras vienā, gan arī otrā pusē, iedzīvinot tā daudzpusīgo un mobilo dabu.

Programmā:
“Rīgas Kungi”
“Rīgas kungi” ir stāsts par mūsdienu pilsētniekiem. Par cilvēkiem, kuri apvienojas modernās ciltīs un pielāgojas to kārtībai. Filma seko vienai no šādām urbānām grupām — Rīgas velokurjeriem un četriem tās dalībniekiem. Rāciju sarunas atklāj kurjeru savstarpējās attiecības un pilsētas vērojumus, bet filmas varoņi — Kurzeme, Raitis, Šahists un Pēteris atgādina par atšķirīgajām personībām, kuras veido ikvienu grupu.
Režisore: Adriana Roze (LV)
https://www.facebook.com/rigaskungi/

Also this year during the Riga Bike week, we are going to show different style and length movies all around and about our bicycles. Bicycle as an instrument, as a comrade, as an embodyment of freedom, and as a life style. The bike will appear in front and behind the camera, displaying its versatile and mobile nature.
“Lords of Riga”
Lords of Riga allows seeing an insight into a passionate subculture of bike couriers. Weaving their way through the urban traffic, they have become silent and sometimes unnoticed witnesses of everyday life in Riga as well as examples of our modern-day society. What is freedom to this bunch of rebellious messengers and where it ends?
Director: Adriana Roze (LV)
https://www.facebook.com/rigaskungi/Event Details