,

Terases koncerts // Wild Anima

27.06.17 @ 20.00

Wild Anima ir spirit – pop projekts, kurā jūtams hip-hopa, elektroniskās un tehno mūzikas sajaukums, ar dzejas tekstiem, kas pabaro dvēseli. Koncentrējoties uz mūziku, un kā tā ietekmē cilvēkus.
Wild Anima var tulkot kā savvaļas dvēseli, kā tas nepieradinātais dabas stāvoklis, kas mīt visos no mums, tā intīmā daļa no mūsu dzīvības esences.
Wild Anima ļoti iedvesmo uzstāties un dalīties savā mūzikā ar auditoriju, kas viņu padara par netradicionālu etnologu, kas pēta dažādās cilvēku jūtu un emociju dimensijas.

Wild Anima is a Spirit Pop project using influences from trip hop, electronica, techno and ambient music, with poetic lyrics that feed the soul, the ‘anima’. Focusing on sound and its effect on humans.

Wild Anima can be translated as the wild soul, the raw state of nature sleeping inside all of us, the intimate part of our living essence.
A reference to Carl Jung and his Anima that represents the feminine creative side in men.

Very inspired by the potential of performing and sharing with an audience through music Wild Anima is like an unconventional ethnological research. Investigating the multi dimensions of human feelings and emotions.Event Details