,

Terases koncerts // RIGA Reggae

18.08.17 @ 20.00

RIGA Reggae koncerts un video klipa prezentācijas pasākums.

Pirmo studijas ierakstu publicējusi šobrīd Latvijā vienīgā aktīvi reggae žanrā muzicējošā apvienība “RIGA Reggae” ar šīs Jamaikā dzimušās mūzikas leģendu Latvijā – Horenu Stalbi priekšgalā.

Dziesmas “Zvans pie durvīm” mūzikas un teksta autors ir otrs grupas līderis Ints Ķergalvis, kurš pazīstams arī kā Speiss un nereti redzams arī ansambļa “Oranžās brīvdienas” priekšgalā. Tomēr ar idejām skaņdarba tapšanā piedalījušies arī visi pārējie grupas dalībnieki.
“Mēs nebaidāmies eksperimentēt un izmantot arī fragmentus no citām kompozīcijām. Arī šajā dziesmā esam iekļāvuši vienu no Horena tekstiem, kuru grupas cienītāji atpazīs arī kā vienu no mūsu koncertu ievadtēmām”, stāsta I. Ķergalvis.
Viņš arī apstiprina, ka RIGA Reggae, ilgu laiku pavadījuši savas skaņas meklējumos, tāpēc faniem nācies gaidīt četrus gadus līdz pirmajam ierakstam. Iepriekš veikti arī vairāki citi studijas ieraksti, taču ne ar vienu no tiem līdz šim paši mūziķi nav bijuši apmierināt.

Dziesmai uzņemta arī videoversija. Par to parūpējies tuvs grupas draugs Ēriks Saksons.
https://www.facebook.com/rigareggae.
___

RIGA Reggae concert and a video clip presentation event.

The only actively performing reggae genre group in Latvia “RIGA Reggae” has released their first studio record, with a leading performer and music legend born in Jamaica – Horen Stalbe.

Songs like “A bell at the doors” author of music and text is a second leader of the band- Ints Ķergalvis, who is also known as Speiss and quite often is seen in the front of such an ensemble as “Oranžās brīvdienas”. But all of the band members where involved with their ideas into creating the new record.
“We are not afraid to experiment and to use some samples from other compositions. Also in this song we have used one of Horen`s text, which fans of the group will recognize as a opening theme of the concerts”, I. Ķergalvis is explaining.
He also confirms that RIGA Reggae spend quite a while in a search of their own sound, and that is why fans had to wait for four years until the first record.
There has been some recordings done previously, but musicians themselves have not been satisfied with those.
The video for the song has been made by a close friend of a band Ēriks Saksons.
https://www.facebook.com/rigareggae.Event Details