,

Sieviešu Stendaps “TIKAI TEV” // online

18.02.21 @ 19.00

Vai tev dažreiz liekas, ka tavā dzīvē kaut kā trūkst? Vai tev riebjas savas attiecības vai tas, ka tev tādu nav? Vai tu jūties iztukšota un nelaimīga?

Neuztraucies un izvelc līdz 18. februārim, kad plkst. 19:00 Sieviešu stendaps pasniegs labāko un lētāko lekciju “TIKAI TEV” par to, kā būt laimīgai! Lekcijā dzirdēsiet padomus, kā dzert bez galvassāpēm, ēst bez izmaiņām svarā un sadzīvot ar sabiedrības uzspiestajiem standartiem. Tāpat vakara gaitā būs dzirdami dzejoļi no Rūda Valentīna krājuma “Mīlestība covidlaikā”.

Un pats svarīgākais – lekciju pasniegs praktizējošas sievietes, īstas laimes ekspertes Katrīna Rudzīte, Aiva Birbele, Alise Zariņa, Džemma Sudraba, Inga Gaile un Dārta Nora Pauļuka-Sadlovska (vada No Ra)!

Atceries, nav iespējams uzrakstīt neLAIMĪGA, bez LAIMĪGA. Pievienojies mūsu lekcijai un uzzini īstos laimes noslēpumus! Neskatoties uz nosaukumu, aicināti ir visi, t.sk., arī vīrieši.

Bučiņas,
Sieviešu stendaps

ps. Rūdi Valentīnu maskā uzzīmējusi lieliskā Elīna Brasliņa

🎫 Biļete 5 EUR https://www.bezrindas.lv/lv/sieviesu-stendaps-tikai-tev/9081/

Katram pircējam, kurš iegādāsies biļeti, tiks nosūtīta pieeja tiešraidei. Tādējādi izrādi par vienas biļetes cenu varēs vērot visi tie, kuri atrodas vienkopus — vienā dzīvesvietā.

❗ BIĻEŠU PĀRDOŠANA TIEK PĀRTRAUKTA 30 MIN PIRMS IZRĀDES SĀKUMA.
❗ Saite uz tiešraidi tiks nosūtīta uz e-pastu pāris minūtes pirms izrādes sākuma.Event Details