,

Repair Cafe Riga – Electronic waste

11.11.17 @ 14.30

LV / ENG (below)

LV
Salauztas austiņas, bojāts toesteris vai lampa ar defektu? Pievienojies mums nākamajā Repair Cafe, kas norisināsies Kaņepes Kultūras centrs jau 11. Novembrī, lai iemācītos šos priekšmetus atgriezt pie dzīvības kopā ar mūsu labošanas entuziastiem.

Repair Cafe ir vieta, kur Tev vienmēr būs iespēja ierasties ar visdažādākajām lietām, kas pārstājušas darboties un kopā ar mūsu brīvprātīgajiem meistariem tās par brīvu salabot. To darot tu palīdzi sargāt vidi, kā arī apgūsti jaunas prasmes, pietam labi izbaudot laiku!
Šajā Repair Cafe uzvars tiks vērsts uz elektronikas atkritumiem. Kāpēc gan jau šovakar neiziet cauri savai mājvietai un ieskatīties vietās kur nobeidzini lietas, kuras lietot nevar, bet mest ārā arī negribas? Ar prieku Tev iemācīsim labot : fēnus, austiņas, lampas, citus gaismas objektus, datorus, tosterus, tējkannas, skaļruņus un daudz ko citu. Īkša likums būtu – ved visu, ko vari transportēt bez auto.

Tāpat kā parasti būs iespēja nodarboties arī ar apģērba un riteņu remontiem, kā arī uzšūt dažāda izmēra auduma maisiņus savām austiņām, vai ikdienas ieprikumiem.

Ja visu jau esat salabojuši, esiet laipni aicināti 16:00 kino “Bize” noskatītes dokumentālo filmu “Death by Design” par elektrotehnikas ražošanas, kā arī to atkritumu ietekmi uz cilvēkiem un vidi.

Sestdien, 11. Novembrī 14:30-18:00
16:00 darbnīca/demonstrācija – kā salabot austiņas?
16:30 rādīsim filmu: Death by design (Angļu valodā ar Latviešu subtitirem)

Par Repair Cafe konceptu:

About

Šis pasākums tiek rīkots sadarbībā ar homo ecos: un ir daļa no “Green up 2!” projekta, ko finansē Eiropas Komisija un Erasmus+ programma.

Pasākums notiek projekta “Informatīva un izglītojoša sociāla akcija par elektropreču patēriņa ietekmes uz vidi samazināšanu” ietvaros, kas tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda līdzfinansējumu.

**********************************************

ENG
Broken earphones, damaged toaster or defective lamp? Join us at the next Repair Cafe Riga taking place on the Saturday 11th November in Kaņepes Kultūras centrs to learn how to repair them with our enthusiasts repairers!

Repair Cafe is a place where you can take your broken houselhold items and volunteers repairers help you to fix them for free. It helps the environment and gives the opportunity to gain skills and knowledge while having a nice time sharing a coffee!

This Repair Cafe will focus on electronic waste: be ready and bring your hairdryers, earphones, lamps, lights, computers, toasters, kettles, speakers, etc!

It will also be possible to repair clothes and bikes, and you’ll have the opportunity to sew little fabric bags (for your earphones or for buying in bulk!)

Saturday 11th November – 2:30 to 6:00 PM
At 16:00: workshop – demonstration, how to repair headphones?
16:30 screening @cinema: Death by design (ENG subtitles in LV)

About Repair Café

About

This event is organized in cooperation with homo ecos: and is a part of “Green up 2!” project financed by the European Commission and Erasmus+.Event Details