,

Koncerts // Dora. Two sides.

28.12.16 @ 20.00

Jaunu improvizētas eksperimentālās mūzikas albumu radījuši Jānis Šipkēvics un Gatis Zaķis. Projekta “Dora” vinilplate nāks klajā jau pēc mēneša un tiks pirmatskaņota Rīgā 28. un 29.decembrī Kaņepes Kultūras centrā.

“Dora” ir divu cilvēku skaņu laboratorija, kurā spēkus savienojuši mūziķis Jānis Šipkēvics (Shipsea, Instrumenti) un viņa domubiedrs – mūziķis un producents Gatis Zaķis (The Mundane, Instrumenti).
Projekta “Dora” līdzšinējo eksperimentu ierosmes pamatā ir bijuši kopdarbi mijiedarbībā ar citām mākslās formām – teātri, vizuālo mākslu, video – islandiešu mākslinieces Berglindas Jonas Hlinsdotiras kustīgās skulptūras un skaņu instalācijas “Stitching and Mending” un “The Changing Room” Reikjavīkā, Oslo un Viļņā, mūzikas Māras Ķimeles izrādei “Aspazija” JRT, Kristapa Epnera video darbs “Vingrinājumi” galerijā Noass u.c.).

2016.gada decembrī dienasgaismu ieraudzīs “Dora” pirmais albums “Two Sides”, kurš dzīvā izpildījumā savu pirmatskaņojumu piedzīvos divos koncertos Rīgā, Kaņepes kultūras centrā.

Biļetes pieejamas https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/dora-two-sides

AUDIO: “Dora” – “Dividends” (G.Zaķa/J.Šipkēvica mūzika, B.J.Hlynsdottir vārdi)Event Details