,

KINO & TALKS // Ted Spread

21.09.16 @ 19.00

KINO: CILVĒKTIESĪBAS

KKC Cilvēktiesību KINO uzsāk jaunu sēriju programmā: TED SPREAD.
Tā ir TED runu atlasīta kolekcija ar spilgtākajiem tēliem, domātājiem un aktīvistiem, apkopojot dažādus tematus, to starp pasaules un vietējo politiku un sabiedrības praksi, zinātniskos vai poētiskos stāstus par to, kā mūsu sabiedrība darbojas un kā tā var mainīties uz labo pusi.

Pēc TED video izrādīšanas, skatītāji ir aicināti dalīties ar savām emocijām un viedokli kopā ar īpašo diskusijas viesi, kurš/-a tiks pieaicināts kā temata speciālists vai cilvēks a viedokli, savādāku perspektīvu un pieredzi.

Pirmā sērija: Izglītība revolūcija

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS – LŪDZAM IERASTIES SAVLAICĪGI, LAI GARANTĒTU SĒDVIETU UN IEEJU
– – – –

CINEMA: HUMAN RIGHTS

KKC-KINO will launch a brand-new series to its programme focussed on Human Rights:
TED SPREAD is a collection of recorded talks by prominent makers, thinkers and activists that will span different topics, including global and local politics and community practices, scientific or poetic stories of how our society works and can change for the better.

At the end of the screening in KKC, together with a special guest audience is invited to stay and share their emotions and opinions, each time selected for his/her capacity to connect the discussion to our context and offer a live perspective.

First in the series: Education Revolution

LIMITED NUMBER OF SEATS – PLEASE ARRIVE IN TIME TO GUARANTEE A SEAT AND ENTRANCEEvent Details