,

Jauni un aktīvi cilvēki pilsētā // podkāsta ieraksts

01.01.70 @ 19.00

[ad_1]

Vai Tevi uztrauc pilsētvides attīstība? Infrastruktūras pielāgošana dabai draudzīgiem pārvietošanās veidiem? Patīk koki pilsētas centrā? Esi neizpratnē kāpēc Rīgā ir tik daudz neapdzīvotu daudzdzīvokļu namu? Gribi uzzināt, kā tikt iekšā pamestā mājā un sākt to atdzīvināt?
Nāc ceturtdien, 18. oktobrī, plkst. 19:00 uz Kaņepes Kultūras centru, kur Satori ierakstīs podkāstu "JAUNI UN AKTĪVI"!
Viesos pie podkāsta vadītājiem Ritas Rudušas un Ilmāra Šlāpina – aktīvisti no divām organizācijām, kuras cenšas mūsu ikdienu pilsētā padarīt pēc iespējas ērtāku, drošāku un patīkamāku:
Māris Jonovs no Pilsēta cilvēkiem un Mārcis Rubenis no Free Riga.

Pēc podkāsta ieraksta pasākuma apmeklētāji aicināti uzdot jautājumus, paust viedokļus par tēmu un turpināt sarunu neformālā gaisotnē.

Podkāstu "Jauni un aktīvi" veido biedrības Ascendum izdotais interneta žurnāls Satori. Iepriekšējos podkāsta raidījumus vari noklausīties portālā Satori.lv vai arī lapā jauniunaktivi.podbean.com

* Podkāsts tapis mērķprogrammas "Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā" ietvaros un interesentiem ir pieejams bez maksas portālā "Satori.lv", kā arī ar laiku citās podkāstu straumēšanas vietnēs.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par podkāsta "Jauni un aktīvi" saturu atbild biedrība "Ascendum".

/ Pasākumā fotografēs. Iegūtie materiāli tiks ievietoti sociālajos tīklos un citās publiskās vietnēs. Ja pret to iebilstat, lūdzam informēt pirms pasākuma.

Starts at: 2018-10-18 19:00:00
Ends at: 2018-10-18 21:00:00Event Details