,

Berlin sessions in Riga // DJ vakars // Fog Puma & SpatzHabibi

01.01.70 @ 23.00

[ad_1]

Nav nekā sapņaināka un relaksējošāka par Fog Puma miksu. Viņam ir spēja vismaz uz pāris stundām pārvērst pelēkas ziemas dienas Berlīnē par laisku atpūtu šūpuļtīklā uz sapņu salas. Viņa seti ir perkusīvi un psihodēliski, relaksēta un nesteidzīga tempa zonās.
Pēdējā laikā Fog Puma vada Mystic Moods pasākumu sērijas Berlīnes kultūras telpā Klunkerkranich, kā arī regulāri spēlē klubos Kater Blau, Rummelsbutch, Sisyphos u.c., kā arī piedalās tādos lielos vasaras festivālos kā Fusion un Nation Of Gondwana. Reizi mēnesī viņš vada raidījumu „Abendlandung“ Berlīnes alternatīvajā Pi-radio, kur atskaņo savus iemīļotos skaņdarbus.
https://soundcloud.com/djfogpuma

Ir pagājis labs laiks, kopš par SpatzHabibi savā starpā sačukstas vien labi informēti audiofīli un mūzikas fanāti. Iespējams, ar visdaudzveidīgāko ierakstu kolekciju Berlīnē, šis anglo-vācu duets (Sophie Funke un Pete Littlewood) ātri vien pārauga vietējo klubu vidi un sāka iekarot festivālu deju grīdas un underground ballītes visā Eiropā.
https://soundcloud.com/spatzhabibi

Berlīnes sesijas Rīgā ir sadarbības projekts ar Goethe-Institut Riga un tā mērķis ir iepazīstināt Latvijas auditoriju ar izciliem, interesantiem un oriģināliem Berlīnes elektroniskās mūzikas un citu žanru māksliniekiem, tādējādi pastarpināti ieguldot arī kvalitatīvākas elektroniskās un klubu mūzikas attīstībā Rīgā, dodot iespēju jaunajiem un esošajiem DJ iepazīties ar jaunajām vēsmām no Berlīnes.
Berlīnes sesijas norisināsies reizi mēnesī, sestdienās, katru reizi piedāvājot kādu citu DJ, DJ apvienību un mūziķus no Berlīnes.

Nākamais datums:
15. Decembris
—————————————————————
Honestly, it can’t get any more relaxing and dreamy than a Fog Puma mix. He’s got the capability to turn even the grayest Berlin winter days into a hammock hangout on a dream island at least for one or two hours. His sets are percussive, dubby, psychedelic and most likely driving relaxed in slower to mid tempo areas.
Lately he is hosting the series “Mystic Moods” at Berlin’s Klunkerkranich. Also he is a regular at such clubs as Kater Blau, Rummelsbucht, Sisyphos and bunch of others, as well as playing at Fusion and Nation Of Gondwana. For Berlin’s alternative Pi-Radio he’s hosting „Abendlandung“ once a month where he airs what he loves.
https://soundcloud.com/djfogpuma

It’s been a while now since SpatzHabibi was only an insider tip, shared between a small number of well-informed audiophiles and music nerds. With probably most multifarious collection of vinyl in Berlin, the Anglo-German duo (Sophie Funke and Pete Littlewood) quickly outgrew the local club scene and went on to conquer festival dance floors and underground parties across the Europe
https://soundcloud.com/spatzhabibi

Berlin sessions in Riga is a cooperation between Kanepes Culture Centre and Goethe-Institut Riga. The aim of Berlin Sessions in Riga is to introduce the audience of Latvia with exciting and original artists from Berlin and contribute to a more diverse electronic and club music scene in Riga by providing a chance for experienced and emerging DJs and musicians to learn, interact and get inspired by Berlin vibes.
Berlin Sessions in Riga will take place once a month, on Saturdays, each time offering performances and sets by a DJ, DJ collective and musicians from Berlin.

Next date of Berlin Sessions in Riga
December 15

Starts at: 2018-11-17 23:00:00
Ends at: 2018-11-18 05:00:00Event Details