,

2Annas DJ vakars // Sergejs Timofejevs

27.09.16 @ 22.00

Šonedēļ Kaņepes Kultūras centrā vakarus vadīsim kopā ar filmu festivāla 2ANNAS īpašajiem notikumiem. Festivāls 2ANNAS (@2ANNAS IFF) norisinās no 27. septembra līdz 2. oktobrim un piedāvā vairāk kā 40 konkursa un fokusa filmu seansus, diskusijas, filmu industrijas pasākumus un ballītes. Festivāla fokusa tēma šogad “KLEJOTĀJI”, tādēļ, svinot kultūru dažādību Latvijā un pasaulē, īpašo pasākumu programma aizvedīs no Bolivudas līdz Bolīvijai, no Turcijas ‘hepyek’ līdz latviešu nomadiem un no mēmajām filmām līdz psihedēliskiem ceļojumiem.

Sergejs Timofejevs (Tim Jugla) ir ne tikai dzejnieks, bet arī dīdžejs. Pēdējā laikā, viņš nav bieži manīts dīdžejojot, bet 90-to gadu vidū viņš bija viens no dīdžeju projekta „Casablanca 2000” aktīvistiem. Toreiz viņi bija pirmie, kas Rīgu iepazīstināja ar acid-jazz, funk un dub. Projekts ne tikai rīkoja ballītes Rīgas klubos, bet arī trīs reiz nedēļā vadīja savu programmu Radio Rīgai. Visi, kuri atcerēsies leģendārās pirmdienas Pulkvedim Neviens Neraksta – noteikti zinās par ko mēs runājam. Tie bija laiki, kad arī Radio Naba viņš kopā ar Niku Ārčeru un Gundegu Laiviņu atskaņoja pasaules mūziku raidījumā „tête-à-tête māte”.


This week (27/09-02/10) KKC is the official Festival Centre of the film festival 2ANNAS (@2ANNASIFF). Festival programme offers over 40 competition and focus film screenings, discussions, film industry events and of course parties. Exploring the focus theme of the festival this year – “WANDERERS”, the evening programme will let you ‘wander’ from Bollywood to Bolivia, from silent films to psychedelic journeys and introduce to Turkish ‘hepyek’ and Latvian nomads.

Tim Jugla is not only a poet but a DJ as well. He is best known for being a member of the DJ collab “Casablanca 2000”. In the 90’s, when the project just started, the members were the first ones to introduce acid-jazz, funk and dub to audiences in Riga. They organized parties in various Riga clubs and lead a music programme on the waves of “Radio Riga”. Everyone who experienced the legendary Mondays in the club “Pulkvedim Neviens Neraksta” – most probably remembers “Casablanca 2000”. Sergey is also known for having played world music in a broadcast called „tête-à-tête māte” together with Niks Ārčers and Gundega Laiviņa on Radio Naba.Event Details